>

AŞK - CİNSELLİK

Aşkın Tadı Mum Işığında Çıkar!

Bir mekanı en romantik şekilde aydınlatan mumlar farklı formları ile de artık dekoratif bir aksesuar haline geldi.
 
   
 
 
     

Eski zamanlardan bugüne her dönemin içinde farklı şekillerde yerini almış ve en romantik anlara, en güzel sohbetlere eşlik etmiş bu işlevi büyük, görüntüsü şık aksesuarlar modern çağımıza da en alasından ayak uydurmayı başarmış bulunuyorlar. Bildiğiniz ince ve kalın uzun mumlar ve son senelerin modası tealight mumların dışında, artık renk, biçim, büyüklük ve görünümleri ile çok farklı mumlar bulmak mümkün.

Tüm dekoratif aksesuarlarınız ile uyum sağlayabilecek olan bu mumlar sayesinde evinizdeki ilginç aksesuar eksikliğini de fazlasıyla gidermiş olacaksınız.

Ayrıca, dilediğiniz anda istediğiniz alanı romantik bir havaya büründürmede en önemli destekçiniz olacaklar.

Modern duruşu ile dekorasyonda büyük bir etkiye sahip olan mumları yaşadığınız alanın her yerinde düşünebilirsiniz…

• Yatak odanızda, yemek masanızda, salonunuzda, kutlamalarınızda ve ofisinizde… Verdiği soft ışık ile ruhunuzu dinlendirerek, hayatın telaşından ve teknolojinin çılgınlığından bir an olsun uzaklaştırarak ortama ve size dinginlik ve huzur getireceklerine inanın.

• Venge mobilyalarla daha çok beyaz ve açık tonlardaki mumları kullanabilirsiniz. Mekandaki renklerin hakimiyeti açık tonlarda ise, koyu renk mumları tercih etmeniz daha fark edilir ortamlar yaratma konusunda size yardımcı olacaktır.

• Farklı boyutlardaki mumları renklerine uygun gümüş ya da dore renkli tepsiler içinde bir araya toplayarak simetri oyunu yapabilirsiniz…

• Daha modern ve renkli bir mekanda, birbiri ile zıt renkli ve şekilli olan mumları bir araya getirerek sıra dışı bir görünüm oluşturabilirsiniz…

• Banyonuzda da bu dekoratif etkiyi yaşatmak istiyorsanız, kokulu mumları tercih edin. Aynanın ve klozetin yakınına koyduğunuzda banyonuzdaki dekoratif havanın da değiştiğini göreceksiniz.

Dekorasyonunuza sağladığı katkı sayesinde size ışıkları söndürüp bu mumları yakmak ve doyasıya keyfini çıkarmak kalacak…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>