>

AŞK - CİNSELLİK

Beş duyunuzla sevişin

Şimdi size 5 duyunuzla sevişme yönteminden bahsedeceğiz. Bu yöntemleri okuduktan sonra tutku dolu bir geceye kendinizi hazırlayın.
 
   
 
 
     
Tat alma

Tutkulu ve erotik öpüşmeler... Ya da partnerinizin vücudunun tadını alarak kondurduğunuz küçük öpücükler. Bu duygu erkek içinde kadın içinde çok kuvvetli bir zevk duygusu uyandırır.

Koklama

Partnerinizin kokusunu keşfetmek ve onun kokusunun sizinkiyle karıştığını hissetmek ikinize de farklı zevkler yaşatacaktır. Öte yandan bunun herkesin hoşuna gitmediği de söylenebilir.

Dokunma

Elinizle partnerinizin vücudunda gezinirken, okşamayı asla kesmeyin ya da vücudun bir yerinden diğerine geçmeyin. Yüz ve boyun, kalçalara, bacaklara ve ayaklara kadar ulaşabilmek için göğse ve karına mutlaka uğrayın.

Görme

Partnerin vücudunu incelemek erotik bir oyundur. Erkeğin en fazla uyarılmasını sağlayan görme duyusudur. Sizi seyretmesine izin verin. Bakmak kadınlarında hoşuna gider, eğer erkek utanmazsa.

Duyma

Sevişirken birbirinizle konuşmayı deneyin. Duyma özellikle kadınlar için çok erotik olabilir. Tatlı bir ses, kadınları etkilemede her zaman başarılıdır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>