>

AŞK - CİNSELLİK

Bitki Özlü Seks…

İşte enerji seviyesini yükselten bitki çayları...
 
   
 
 
     

İnsanoğlu yüzyıllardır cinsel yaşamı geliştirmenin yollarını arıyor. Tarih boyunca, Çin'in gergedan boynuzu gibi sıra dışı maddelere dayalı geleneksel tedavilerinden Viagra'ya dek, birçok doğal gıda ve ilaç 'afrodizyak' olarak kullanıldı. Afrodizyaklar ve cinsel gücü artıran ilaçlar bunlarla sınırlı değil elbette...

Sağlıklı bir cinsel yaşam için dengeli beslenmenin ve afrodizyakların yanı sıra günlük egzersizler yapmak da gerekiyor. Ayrıca cinsel gücü azaltan sigara ve stresten uzak yaşamak ve uykusuz kalmamak gerekiyor. Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır, tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırıyor.

ERKEKLER İÇİN...

Zencefil:
Cinsel soğukluğu giderici, vücudu ısıtıcı, canlandırıcı. Yemeklere baharat olarak katılabilir. Balla karıştırılıp yenebilir. Kullanım süresi bir hafta-10 gün.

Isırgan otu: Toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırıyor. Karışımlarda, salata veya çay olarak tüketilebilir. Kullanım süresi serbest.

Çakşır kökü:
İstek artırıcı. Genellikle suyu içiliyor. Birkaç hafta tüketiliyor.

KADINLAR İÇİN...

Karanfil:
Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Toksin atılmasına yardımcı oluyor. Taneyle tüketiliyor. Uzun süre kullanılabilir.

Tarçın: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Kabuk ve toz olarak tüketilebilir.

Fesleğen: Canlandırıcı etkisi var. Baharat olarak kullanılıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>