>

AŞK - CİNSELLİK

Bu gece ateşini söndür

Keyfiniz yerinde ve onu yavaş yavaş baştan çıkartmak istiyorsunuz. Yeterince vaktiniz varsa işte önerilerimiz.
 
   
 
 
     
Kara kutu

Evde geçirmeyi planladığınız bir akşam için önceden sigortaları attırın. Sevgilinize evde mum da kalmadığını söyleyin. Tamamen karanlık ortamlarda konuşulan konular bile yavaş yavaş ateşlenir çünkü karanlık çekingenlikleri ortadan kaldırır.

Kitap okuyucusu

Çok az erkeğin aklına sevgilisiyle randevusunda kitap okumak gelir. Rahat yayılabileceğiniz bir mekan hazırlayın. Minderler ve mumlar eşliğinde, rahat, duyusal bir roman mesela, Marguerite Duras'dan "Sevgili"yi ona yüksek sesle okuyun. Hatta bir kadeh şarap için. Birbirinize temas edecek şekilde oturun ve kitabı okuyun. Onu kelimelerinizle baştan çıkarın.

Yağlı masaj

Onu masaja davet edin. Ayakları, sırtı, parmakları gibi yerleri ihmal etmeyin. Bir süre masaj yağını kendinize sürün ve masajı vücudunuzla yapmayı sürdürün. 15 dakika sonra yerleri değiştirin, şimdi O size masaj yapacak.

Rekabet hissi

Hafif bir kıskançlık sevgilinizin kanındaki testosteron oranını hızla yükseltmeye yarayacaktır. Mesela birlikte dans etmeye gittiğiniz zaman, pistte yakışıklı bir adama göz ucuyla bakın sonra da kavalyenizin bacaklarının arasına bakın. Bundan sonra: "Yalnız kalabileceğimiz bir yerlere gidelim mi?" diye sorabilirsiniz. İşe yaramayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

İçinizdeki çocuk

Evin içinde itişip kakışmak... Neden olmasın? Üzerinize tek hamleyle çıkartılabilecek hafif elbiseler, ipek gecelikler giyin. Klasik yöntemler her zaman işe yarar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>