>

AŞK - CİNSELLİK

Çiçekleri Dili

Sevgilinizin yolladığı çiçek ne anlama geliyor?
 
   
 
 
     

İnsanlar konuşarak çiçekler ise duruşları ile biz kadınlara bir şeyler anlatırlar. Eşinizin ya da sevgilinizsizin için seçmiş olduğu çiçeğin ne anlama geldiğini öğrenin ve ilişkinizi nasıl etkilediğini bilin.

İlişkiler içinde kadınların aslında çok da beklentisi yoktur. Bazen şımartılmak istenirler ve bunu da en kolay yollarından biri de çiçektir. Eşiniz ya da sevgilinizin sadece barışmak istediğinde değil zaman zaman sürpriz yaparak çiçek getirmesi oldukça ince bir davranıştır.

İŞTE ÇİÇEKLERİN DİLİ…

Eğer eşinizle ya da sevgilinizle kavga etmişseniz ve size zeytin dalı getirmişse hem sempatik olduğundan hem de gerçekten barışmak istediğini kolayca anlayabilirsiniz. Orkide sizi özlediğini ve aşık olduğunu simgeler. Hanımeli sadeliği ile size bağlı olduğunu söyler. Gardenya sizin gerçek aşkı olduğunu, kırmızı gül sizi sevdiğini ve size bağlı olduğunu, İspanyol yasemini ise sizi seksi ve şehvetli bulduğunu söyler. Eğer sevgiliniz size karanfil hediye etmişse kırılmış olduğunu dile getirir, sarı karanfil ise hayal kırıklığı yaşadığını anlatır. İşte şimdi tehlike çanlarının habercisi çiçekler! Kırçıllı karanfil ilişkinizin bitmek üzere olduğuna ve ağlayan gelin çiçeği ilişkiden isyan edip pes ettiğini söyler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>