>

AŞK - CİNSELLİK

Ellerinizi kullanmadan da tahrik edici olabilirsiniz!

Seks yaşamınız uzun süredir aynı tekdüzelikteyse artık farklı şeyler denemenin zamanı gelmiş demektir. Seksten hem partneriniz zevk almalı hem de siz...
 
   
 
 
     
Değişik yöntemler deneyerek onu doruklara çıkarabilir, böylece de ilişkinize renk katmış olursunuz.

Kuşkusuz seksin ilk adımı partnerinizi tahrik etmek. Bunun için de bir sürü yol var tabii... Nasıl mı, işte size hem de ellerinizi kullanmadan onu okşamanın ve tahrik etmenin yolları:

ONU DİLİNİZİ KULLANARAK TAHRİK EDİN

Ayak
En tahrik edici organdır. Partnerinizi zirveye ulaştırmak için ayak uçlarından usul usul dil darbeleriyle başlayarak yukarılara doğru tırmanmanızı öneririz. Bu hareketle onun uyarıla-
cağından emin olabilirsiniz.

Kalça
Kalça bölgesine yapılan ziyaretler ender olduğundan değeri de oldukça büyüktür. Kalçalarında gezinen diliniz başlangıçta çekimser olabilir ancak bu partnerinizin çok hoşuna gidecektir.

Ense
Ufak ama yumuşak ve nazik dil darbeleri, sinirlerini son noktasına kadar harekete geçirip, partnerinizin heyecanlan-
masına neden olacaktır. Hele de ense bölgesi hassas ise bu onu zevkten çıldırtabilir.

Kulak
Bu bölgede önemli olan yumuşak ve yavaş olmaktır! İşe önce kulak memesini emip, dil darbeleri kondurmakla başlayın. Ancak çok heyecanlandığını ve zevk aldığını hissettiği-
nizde dilinizle kulağın içlerine doğru ilerleyin.

ONU GÖĞSÜNÜZLE TAHRİK EDİN

Ayak
Belki de sert ve pürüzlü ayaklarıyla, sizin o yumuşacık göğsünüze dokunmak için cesareti yok? Dokunmasını istediğinizi belirterek onu biraz şaşırtarak cesaret verebilirsiniz.

Kalça
Göğüsünüzle kaslı kalçalarına dokunarak tahrik olmasını sağlayabilir, içindeki hayvansal içgüdüyü uyandırabilir-
siniz. Bu içgüdüyle sizi hızla ters döndürüp sımsıkı kendisine bastırabilir.

Ense
Göğsünüzle ensesine temasta bulun-
duğunuzda kesinlikle sizi döndürüp, göğüslerinize öpücükler kondurmak isteyecektir. Ancak “daha sonra olur” diyerek ondan sabırlı olmasını isteyin.

Kulak
Göğüsle kulağın karşılaşması çok şaşırtıcıdır. Bunun neye varacağını bilemiyor olsanız da o göğsünüze yaslanmanın verdiği huzurla rahatlayacaktır.

ONU DİŞİNİZİ KULLANARAK ÇILDIRTIN

Ayak
Başlangıçta ayaklar biraz çekingen ve beceriksiz olabilir. Ancak onları yola getirmek sizin elinizde. Ufak erotik bir oyunla her parmağı yavaş yavaş dişleyin. O bu işten zevk alınca diğer parmağa geçerek bu oyuna bir süre devam edin.

Kalça
Kalçalarını izlediğinizde aklınıza geleni yapın, ısırın! Buna kesinlikle tepki verecektir. Ancak nasıl bir tepki göstereceği tabii ki ısırığınıza bağlı...

Ense
Ensesini hafif hafif, küçük ısırıklarla dişlediğiniz an dizginler sizin elinizde olacaktır. Bu ise daha sonra dizginleri ele almak için onun erkeklik güdülerini kuvvetlendirir.

Kulak
Kışkırtın, ama sakın sert bir şekilde ısırmayın! Dişlerinizle kulak memesine ufak ısırıklar kondurmadan da onun çoktan tahrik olduğunu unutmayın! Bu nedenle sahneyi fazla uzun tutmayın.

SAÇLARINIZLA ONUN BAŞINI DÖNDÜRÜN

Ayak
Saçlarınıza dokunmasına izin vermeyin ve yavaş hareketlerle saçlarınızı ayaklarına sürün. Bu oyun aranızdaki sıcaklığı arttıracak, beraber hem keyif alacak hem de eğlenceli saatler geçireceksiniz.

Kalça
Saçlarınızın kalçalarında hafif bir meltem gibi dolaşmasına izin verin. Hatta bir süre saçlarınızı kalçalarında serbestçe salıverin. Bu onun zevk almasına neden olacaktır.

Ense
Saçlarınızın mis gibi kokusunu ensesinde duymak ve onların yumuşaklığını hissetmek tüm gerilimleri yok edip, onu yumuşatacaktır. Bu da size önünüzde geçireceğiniz keyifli anları müjdeler...

Kulak
Saçınızı diğer bölgelerdeki gibi tümüyle kulaklara yöneltmek yerine küçük tutamlar kullanabilirsiniz. En mantıklı olan yattığınız yerden bir tutam saçla onun kulağını gıdıklamaya çalışıp, tahrik etmektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>