>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeği Yatakta Çılgına Çevirmenin 203 Yolu...

İşte, Yazar Olivia St. Claire’dan tutkulu bir cinsel yaşam için öneriler...
 
   
 
 
     

“Erkeği Yatakta Çılgına Çevirmenin 203 Yolu” ve “Her Kadındaki Aşk Tanrıçasını Serbest Bırakmanın 227 Yolu” adlı kitaplarıyla üne kavuşan Olivia St.Claire, “Sevdiğiniz erkekle tutkulu bir ilişki yaşamak için vücudunuzun her santimetre karesini erotikleştirin” diyor.

İŞTE OLİVİA ST. CLAİRE’İN TUTKULU BİR CİNSEL YAŞAM İÇİN YARALI REHBER KİTABINDAN ÖNERİLER:

KENDİNİZİ SEVİN


Belki çok sıradan ama çoğu kez dikkate alınmayan bir öneri. Eğer kendinizi sevmezseniz, kimse sizi sevmez ve önemsemez. Kendinize küçük hediyeler alın, vücudunuza mis kokulu losyonlar, kremlerle ağır ağır ovun, damak tadınızı lezzetli tatlılarla ödüllendirin, afrodizyak yemekler yiyin (istiridye, avokado, mango, incir, vb.) Bunlar, bedeni ve zihni ödüllendirerek erotik duyguları harekete geçiren şeylerdir.

HEP DİŞİ GİYİNİN

Bazen yüksek ve sivri topuklu bir ayakkabı, şeffaf bir giysi, göğüsleri dikleştiren bir sutyen, kırmızı renk bir ruj, dar bir gömlek, çekici noktaları belirginleştirmek, kusurları örtmek için yeterlidir. Tayyörle bile erkeği baştan çıkarabileceğinizi unutmayın. Ayrıca yürüyüş ve duruşun da çok seksi olabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

İDEAL MÜZİKLER


Bir müzik parçası özel bir geceye ayrı bir erotizm katabilir. Klasik ortamlar için: Carmina Burana (Carl Orff), Ronmeo ve Jülyet (Prokofief), Şerazad (Nikolay Rimskij-Korsakov); modern ortamlar için Black Magic Woman (Santana), Enigme (Enigma), Fly Me tothe Moon (Frank Sinatra), Sweetest Taboo (Sade), Unforgettable (Natalie ve Nat King Cole) çok uygundur.

KOKUNUN GÜCÜ

Burun aşkın en güçlü silahlarındandır. İç gıcıklayıcı bir parfüm, kokulu mumlar, tütsüler; ortama, bir aşk gecesi için çok uygun gizemli ve sıcak bir hava kazandırırlar.

EROTİK KİTAP OKUYUN

Anais Nin’in eserleri, Emmanuelle (Emmanuelle Larsan), Oğlak Dönencesi (Henry Miller), Onun Hikayesi (Pauline Reage) gibi kitaplar baştan çıkarmak sanatı açısından öğretici eserlerdir.

FANTEZİ KURUN

Hayal gücü yaratıcılık için esastır. Bir ilişkinin monotonluğunu, rutini kırmak için en iyi araç hayal gücüdür. Erotik düşlerinizi bastırmadığınız sürece, cinsel yaşamınız daha hareketli ve tutkulu olacaktır.

GEÇMİŞTEN YARARLANIN

Sizde yoğun duygular uyandıran, içinizi kıpırdatan eski deneyimlerden yararlanın. Geçmişten kalan aşk mektupları, hatıra fotoğrafları, Sevgililer Günü kartları, bugün için esin kaynağı olabilir. Bir sarılışın, bir öpücüğün geçmişte yarattığı ürpertiyi hatırlamak o anki tutkuyu alevlendirebilir.

HER ANI DEĞERLENDİRİN

Sevdiğiniz erkeği baştan çıkarmak için gün boyu birçok fırsat geçer elinize. Bunları değerlendirin. Telesekreterine erotik mesajlar bırakın, okuduğu kitapların arasına ya da yastığın altına aşkınızı dile getiren küçük notlar koyun, en olmadık yerlere “özel” fotoğrafınızı yerleştirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>