>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeğinizin fantezileri

Her erkek yatakta ayrı bir maceradır. Hepsi kişilikleri ve davranışlarıyla kafa karıştıracak kadar anlaşılmaz olsalar da burçlarından kurtulamazlar. Hangi burcun erkeği nasıl sevişir. Yatakta ne ister, ne yapar hiç merak ettiniz mi?
 
   
 
 
     
Koç

Karşınızda gözlerini kısmış size doğru gelen gözü kara bir avcı var. Peki bu av-avcı oyununda sizin rolünü ne? Eğer bu enerjik ve kışkırtıcı anı hep yaşamak istiyorsanız, bir bukalemun olmaktan başka çareniz yok. Koçların gücü ve çıldırtan enerjisiyle başa çıkmak hiç kolay değildir. O andaki
tutkusu ve isteği sizi aldatmasın, bir koç erkeği her zaman yenilik ve farklılık peşindedir. Uslu bir bukalemun olun ve değişin; bir gün masum çocuk olun, bir gün vamp bir dişi. Yatakta yaratacağınız dalgalanmalardan sonrasını onun eşsiz heyecanına bırakın.

İnsanı serseme çeviren hızı sizi ürkütmesin, koçlar seksi ışık hızıyla yaşamayı sever. Siz de bu acelenin keyfini çıkarın ve hiç merak etmeyin, o sizin için üstüne düşeni yapacaktır.

Romantizm mi? Hayır. Böyle şeylerle oyalanmak manasızdır. Hoş sözler ve dokunuşlar şehvet için kurulmuş tuzaklardan başka bir şey değildir onun için. Güzel kelimelerinizi şehir içi küçük seyahatlere saklayın, size hükmetsin, bu esaretten göğe yükselen kuşlar gibi kurtulabilirsiniz.

Onun cesaretini körükleyecek heyecan ve enerjiye sahip değilseniz, yandınız. O asla uyumaz, uyuyor numarası yapar, vahşi bir şekilde uyandırmasını bekler gizemli eşinden.

Benmerkezci yapısından zevk almak ona teslim olmaktan geçer. Ele geçirdiğini sandığı kale, haz eşiğinizin en üstü olmalı. İpleri onun eline verin ve ellerini tutun, eğer isterseniz o ipler birazdan size dönebilir.

Boğa

Güvende misiniz? Size güvenebilir mi? O güvende olmak ister, sevişirken bile! Anaçlığınız onun cinsel performansını artıracak kadar hassas mı? Boğa erkeğini uçuran etmen çoğalma içgüdüsüdür. Biraz güç, biraz güven ve biraz ihtiras onu harekete geçirmeye yeter. Şehvetli kadını oynamanıza hiç gerek yok. Hayatınızdaki yegane erkek olduğunu biliyorsa kimse onu tutamaz. Sadakat düşkünü boğaları kışkırtan şeyin bu teklik duygusu olduğunu unutmayın. Onu kıvama getirmek kadınsı yeteneklerinizin masum dokunuşlarıyla mümkün. Ama ölçüyü kaçırmayın ki ürkmesin. Kendisini arzuladığınızdan ve tutkularınızın eşitliğinden emin olmalı.

Yeni bir şey denemek isterseniz onu ikna etmek için bir hayli şefkat göstermeniz gerekecek. Duyarlı olduğu kadar sınırları da vardır cinsellikte. Sizi mutlu görmek için elinden geleni yapar.

İş boğa erkeklerini doğru şekilde uyarmaktır sonrasını dert etmeyin muhteşem olacak.

İkizler

Yatağınızdaki maskeli kahramanı bir düşünün. Farklı, farklı, çılgın ama hep aynı maskeyi takan erkekler. Her biri farklı bir arzuyla silkeliyor sizi. Bir ikizler erkeği tam anlamıyla budur. Bir erkek, ama aynı zamanda bin erkek. Bu kural yatakta da değişmez. Onun değişken zevklerine ayak uydurmak için onun kadar macera ve fantezi düşkünü olmanız gerekecektir. Fantezi dünyası okyanuslar kadar geniş olan ikizler erkeği çılgınca arayışlar peşindedir. Plajda şezlong altında lüks bir gece kulübünün tuvaletinde, arabanın arkasında, her yerde onunla beraber olmaya hazırlamalısınız kendinizi. Tabii bunları yaparken hanımefendiliği de elden bırakmamalısınız. Zeka ve asalet ikizler erkeğinin başını döndüren tahrik unsurlarının başında gelir.

Partnerinizi kendinize odaklamalısınız. Konsantrasyonu dağıldığı anda gider. Ne korkunç! Aşk hayatındaki maymun iştahlılığı bir işi yaparken de siz konusudur. Ellerini iyi kullanan hatta onlarla mucize yaratan ikizler erkeğinin güdülerini harekete geçiren şey meraktır. Onun merakını körükleyen gizemli bir kadınsanız ömür boyu dizlerinizin dibinden ayrılmaz, kara kutunuzu onun erişemeyeceği bir yere koyun.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>