>

AŞK - CİNSELLİK

Erkekler Nasıl Baştan Çıkarılır?

Haberimzdeki yöntemlerle erkeğinizi baştan çıkartmanız çok kolay!...
 
   
 
 
     

DİNLEYEREK UYARILAN ERKEK TİPİ

Partnerinizin bu kategoriye girdiğini düşünüyorsanız sevişirken ona şevhetli sözcükler söylemeye özen gösterin.

SÖZCÜKLERİN BÜYÜSÜ


Sevişirken ona o an ne yaptığınızı söyleyebilirsiniz. Örneğin ‘Şimdi boynuna ve kasıklarına dokunacağım’ dediğiniz an yaptığınız ve hissettiğiniz şeyleri duyarak deliye dönen sevgilinizi zevkin doruğuna ulaştıracaksınız.

BIRAKIN VÜCUTLARINIZ KONUŞSUN

Sevişirken birbirinize değen vücutlarınızın çıkardığı erotik ses partnerinizin seksten daha çok zevk almasını sağlar. Ayrıca dinleyerek uyarılan bir erkekle sevişirken müziği açmak da iyi bir fikir olabilir ne dersiniz?

DOKUNUŞLARLA TAHRİK OLAN ERKEK TİPİ

Bu kategoriye giren erkekler vücutlarına dokunduğunuz anda eriyip yok olabilir.

KOPYA ÇEKME OYUNU


Yatakta birbirinizin yaptığı hareketleri tekrar etme oyunu oynamaya ne dersiniz? Sizin boynunuzu öpüyorsa hiç durmayın ve siz de onunkini öpün. Göğüzlerinizi okşuyorsa siz de ona aynı şeyi yapın. Bu oyunun sonunda birbirinizin zevk noktalarını dokunarak keşfetmiş olacaksınız.

SAÇLARINIZLA DOKUNUN

Saçlarınızı göğsünün üzerinde gezdirin. Eğer yeteri kadar uzunlarsa tüm vücuduna değdirin, özellikle de özel bölgelerine.Jay Arthur erkeklerin %5 gibi ufak bir oranının ise koku ve tat duyularıyla uyarıldıklarını belirtiyor.

KOKULU MUMLAR


Partnerinizin kokuya karşı bir hassaslığı olduğunu farkettiyseniz bir dahaki sevişmenizde odanın içinde kokulu bir mum yakın. Değişimi hemen farkedeceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>