>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerin Kadınlardan Sakladıklarını Açığa Çıkarıyoruz

İşte erkeklerin kadınlardan sakladıkları...
 
   
 
 
     

Biz kadınlar merak konusunda tüm canlılarla yarışabiliriz. Hayatımıza giren erkeğin hayatını paylaşmanın yanında sırlarına da ortak olmak isteriz. Fakat erkekler her zaman bir şeyler saklamayı başarır. Kadınlara anlatmadıkları birçok sırları vardır.

Öyle karmaşık cümlelere gerek yok. Erkekler genellikle bizlerden korkularını zaaflarını parasal durumları ve eski kız arkadaşlarını saklıyor.

İŞTE ERKEKLERİN KADINLARDAN SAKLADIKLARI;

AİLESEL MESELELER


Her ne kadar yetişkin bir erkek olsa da ailesinden yardım alıyor olabilir Aileleriyle ilişkilerini tamamen özel tutarlar Çünkü erkekler kadınların bu durumu ayaklarının üzerinde duramıyor gibi yorumlamasından korkuyor. Tabi bir de işin maçoluk kısmı var; kimse anne kuzusu gibi görünmek istemiyor. Dolayısıyla tüm bunların oluşmaması için aileden görülen yardımlar saklanıyor.

Erkekler maddi konuların yanı sıra aile içi çatışmaları da saklıyor Bunun nedeni ise karşısındaki kadının kafasında yanlış bir tutum oluşturma veya yargısız infaza uğramaktan kaçınma…

KORKULAR ZAAFLAR

Her erkek hayatındaki kadının kahramanı olmak ister. Erkekler korkmaz erkekler ağlamaz erkekler… Erkeklerin de bu hayatta birçok korkuları var. Bunları saklamaya çalışmıyorlar. Ancak açığa çıkmadığı sürece anlatmıyorlar. Yani onların korkularını zaaflarını bulmak kadınlara düşüyor.

Kadınlar onu koruyup kollayacak erkekleri benimser. Dolayısıyla erkekler de bu tavırlara leke sürdürmemek için her zaman güçlüyü oynar.

PARASAL MEVZULAR

Biz kadınlar her konuda meraklı olduğumuz gibi erkek arkadaşımızın maddi durumu konusunda da fikir sahibi olmak isteriz. Bir erkek her zaman net gelirini açıklamaktan kaçınır. Çünkü detaylı bilgilendirme verdiği zaman karşısındaki kadının söz hakkı isteyeceğinden emindir. Gelecek konusunda sıkıştırmalarımızdan ve harcamalarını kontrol etmek istememizden dolayı net kazandıkları parayı açıklamaktan çekinirler. Tabii bazıları gelirinin az olmasından dolayı da saklıyor olabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>