>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerin Sendromları

Hayal etmek zor gibi gelse de, erkeklerde inanın sizin kadar köpüklü banyo keyfine ve masaja meraklıdırlar.
 
   
 
 
     

Erkekler sizleri sürekli eleştiriyor gibi gözükseler de, kendilerinin de ciltlerine ne kadar düşkün olduğunu, dedikodu ve kadın dergilerine sizden daha meraklı olduğunu, sizin yanınızda zaplasa bile pembe dizi ve eğlence programlarını zaman zaman kaçırmadığını ve en az sizin kadar alışverişe meraklı olduğunu unutmayın.

Her tatile çıktığınızda sorun olan makyaj çantanızın bir benzerinin de kendilerinde bulunduğunu, saç jölesine kadar hiçbir ayrıntıyı unutmadıklarını hatta çok yakın bir zamanda manikürcünüzü onlarla paylaşmak zorunda kalacağınızı da bir kenara not edin. Peki ya onu her alışverişe davet ettiğinizde, ‘beni yanında o dükkandan bu dükkana sürükleme çok sıkılıyorum ve zamanımı boşa harcamış gibi hissediyorum’ dediği halde, kendisinin siz sesinizi çıkarmazsanız belki de 24 saat o ayakkabı, bu kazak demeden her şeyi deneyip, saatlerini mağazalarda geçirip, çocuk gibi mutlu mutlu ortalarda dolaşacağını biliyor muydunuz?

Ya sizde kaldığı geceler banyonuzda mumlarınız, banyo losyonunuz ve kremlerinizle koca bir günü geçirebileceğini düşünebiliyor musunuz? Hayal etmek zor gibi gelse de, erkeklerde inanın sizin kadar köpüklü banyo keyfine ve masaja meraklıdırlar.

Şaşırdınız dimi? Erkeklerin içinde yatan gizli feminin dünyasını bir tek moda yaratıcıları ortaya çıkarmayı başardı. Şimdi sıra sizde… Karşınızda biraz maço ve karizmatik gözüken sevgilinizin iç dünyasını keşfe çıkma zamanı geldi artık.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>