>

AŞK - CİNSELLİK

Hangi Burç Nasıl Sevişir!

Yatak odalarına göz atalım bakalım hangi burç nasıl sevişiyor?
 
   
 
 
     

KOÇ:

Her zaman hazır ve acelecidir. Dolaylı yollardan çok direkt olmayı tercih ederler. Hızlı ve sert olmayı severler. Herhangi bir yerde sevişebilirler. Kontrolü ellerine almaya ve partnerlerine aşık olmaya ihtiyaç duyarlar. Keşfetmekten hoşlanırlar. Keşfedilmeye ne kadar çabuk izin verirseniz o kadar hızla uzaklaşırlar. Vahşi, şehvetli ve tutkulu sevişirler. Seviştikten sonra uyumaya yada hemen uzaklaşıp hareket etmeye gereksinimleri vardır.


BOĞA:

Yavaş, kolay ve doğal sevişmeleri tercih ederler. Bilinmeyen ve yeni şeyleri denemekten hoşlanmazlar. Güvenli ve klasik yöntemler Boğalara göredir. Uzun süreli ilişki ve oral uyarılar için harika partnerlerdir. Israrlı sevgililerdir. Boyun bölgeleri hassastır. Partnerlerinin zarif ve sabırlı olmalarına ihtiyaç duyarlar. Seviştikten sonra bir şeyler yiyip içmekten, sarılmaktan, sessiz kalmaktan hoşlanırlar.


İKİZLER:

Ayna ve ışık kombinasyonları, İkizler' in uyarıcılarıdır. Partnerleri yeterince entelektüel değilse bir kereden sonra kaybolurlar. Konuşabilecekleri düzeyde partner ararlar. Sevişirken bir türlü yeterince zevk verip vermediklerini anlayamazlar. Sevişmede hızlı davranıp, çabuk bitirebilirler. Konuşmayı ve duymayı severler. Bilimsel ve kanıtlanmış tüm teknikleri kullanmak isterler. Seviştikten sonra uzun sohbetlerden hoşlanırlar.


YENGEÇ:

Ellerini kullanmadan sevişmeyi, yatak dışındaki her yerde sevişmeyi severler. Ellerini kullanmamak isteseler bile parmaklarıyla zevk verme konusunda uzmandırlar. Ne kadar zevk aldıkları, partnerlerinin aldığı zevke endekslidir. Öncelikler partnerlerini düşünürler. Hisleri güçlüdür, partnerin ruh halini sünger gibi emerler. Partnerin aktif olması bir Yengeç'i pasif hale getirir veya tam tersidir. Seviştikten sonra ayaklarını veya kollarını partnere sarmak isterler.


ASLAN:

Gösteriden ve izlenmekten hoşlanan Aslan' ın bu tarzı sevişirken de değişmez. Perdelerden kapalı kapılardan hoşlanmaz. Ayna, pahalı eşyalar, kaliteli içkiler uyarıcılarıdır. Ne istediklerini belli eder ve doruğa çıkarılmak isterler. Sevişmenin başında hiçbir şey yapmadan uzanır, sevilmek, okşanmak isterler. İlerleyen dakikalarda üstte olacakları pozisyonları tercih ederler. Güzelliklerinden, ihtişamlarından bahsetmeyen partneri bir daha görmeyebilirler.


BAŞAK:

Kendi pijamalarını kullanabilecekleri ortamları tercih ederler. Diş fırçaları her zaman yanlarındadır. Partnerlerinin nelerden hoşlandığını konuşarak öğrenmeye çalışırlar. Seksten önce arkadaş olabilmek önemlidir. Temiz olduklarına inandıkları partnerleriyle, hijyen kuralları içinde sevişmek isterler. Seviştikten sonra elele tutuşup uyumayı veya duş almayı severler.


TERAZİ:

Birlikte denge oluşturabilecekleri, eğlenceli, romantik ve popüler bir partnerle sevişmek isterler. Güzel/yakışıklı, bakımlı olduklarını fark eden ve bunu hissettiren bir partneri son derece mutlu etmek isterler. Her pozisyona uyum sağlarlar. Partnerlerine ikna olmuşlarsa her arzusunu yerine getirmek isterler. Uyumsuzluk duygusu yaşamamak isterler. Pahalı iç çamaşırlarından, güzelliklerini ortaya çıkaracak seks kıyafetlerinden hoşlanırlar. Kokudan etkilenirler.


AKREP:

Seksi hayvanlar oldukları iddia edilir. Isırmak, emmek, can yakmak ve her türlü pozisyonu denemek için yaratılmışlardır. Kendilerine ne hissedildiğini anlamak için sevişmek isterler. Sadist ilişkiler kurma eğilimindedirler. Son derece tahrik edici davranıp, sonra da çekip gidebilirler. Orgazmı ve partnerinin ritmini kontrol altında tutmak isterler.


YAY:

Bir Yay' la her şey çok çabuk olup bitebilir. Sabırlı değillerdir, uzun süreli sevişmeye elverişli değillerdir. Bunu bilirler. Ancak panterlerini yeniden çok çabuk hazırlayabilirler. Çıplaklıktan son derece hoşlanır ve tahrik olurlar. Yeni pozisyonlar ve yatak odası dışında yeni yerler denemeye bayılırlar. Dillerini ve ellerini kullanırken yeteneklidirler. Eğlenceli ve zekidirler. Seksin her türlüsüne ve eğlenceli oyuncaklara bayılırlar.


OĞLAK:

Planlamadıkları ve ani gelişen seks oyunlarından hoşlanmazlar. Partnerlerini önce tanımayı tercih ederler. Partnerlerinin ne zaman ne istediklerini bilmek ve kendi isteklerinin partnerleri tarafından bilinmesini isterler. Kendilerini uzun süre tutabilirler. Egzotik varyasyonlarla değil, güçlü kalmakla ilgilenirler. Dominant olmayı her zaman tercih ederler.


KOVA:

İnsancıl ve arkadaş düşkünü Kovalar, partnerlerini bir seks objesi olarak görmez. Konuşabilecekleri ve bilgilerini paylaşabilecekleri eşlere ihtiyaç duyarlar. Hızlı başlangıç yapabilirlerse, özgür ve istekli davranabilirler. Hayal güçleri kuvvetlidir ve yeni şeyler denemeye her zaman heveslidirler. Partnerlerinin keyif alması öncelikle önemlidir. Seviştikten sonra partnerinin kendisine arkadan sarılıp uzanmayı severler.


BALIK:

Her zaman,her yerde, herkesle sevişebilirler. Partnerleri varsa O' na uymayı ve isteklerini ve fantezilerini yerine getirmeyi tercih ederler. Hayır demekten nefret ederler. Doğru zamanlama ve doğru hareket yetenekleri vardır. Hisleri güçlüdür. Su yatağı veya havuz, banyo, deniz gibi alanlarda sevişmeyi tercih ederler. Mazoşist eğilimleri vardır. Seks oyuncaklarına bayılırlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>