>

AŞK - CİNSELLİK

Hiçbir Zaman Değişmeyecek Flört Taktikleri

Bu taktikler her koşulda işe yarıyor!... İşte en etkili flört taktikleri...
 
   
 
 
     

Yoksa siz yolda bir yakışıklı gördüğünüzde ne olduğunuzu şaşıran fakat size doğru baktığında gözlerinize inanamayarak kızarıp, bozaran kadınlardan mısınız?

GÜLÜMSEYİN!

Evet, bu en önemli flört taktiklerinden biridir. Süpermarkette ya da asansörde uzun zamandır hayalini kurduğunuz yakışıklı ile karşı karşıya geldiniz başınızı yerden kaldırın ve ona en seksi gülümsemenizle gülümseyin. İnanın gülümsemek buz gibi bir ortamı bile bir an içinde sımsıcak yapar. Eğer siz ona gülümserseniz o da size karşılık olarak gülümseyecektir böylece amacınıza bir adım daha yaklaşacak ve belki de bir muhabbetin temellerini atmış olacaksınız.

Yalnız gülümsemenin de belirli kuralları vardır. Örneğin gülümseyeceğiniz erkeğin gözlerinin içine bakmalı ve ona gülümsediğinizi belli etmelisiniz.

EĞLENCELİ OLMAKTAN KORKMAYIN

Komik olmaktan korkmayın unutmayın erkekler kendine güveni olan, zeki espriler yapan kadınlardan hoşlanırlar.

KÜÇÜK OYUNLAR OYNAYIN

Düşünün ki bir bardasınız ve karşınızda çok yakışıklı bir adam var. İlk hamleyi yaptınız ve ona gülümsediniz o da size gülümsedi, espri de yaptınız sohbet başladı. Fakat etrafınıza baktığınızda böyle yakışıklı bir adamın sizden başka rakipleri olabileceğini tahmin etmek durumundasınız.

Sizin onlardan ayrıcalıklı olduğunuzu kanıtlamak için küçük oyunlar oynayabilirsiniz. Örneğin onu övmek yerine eleştirmeniz hoşuna gidebilir. Tabii bu eleştiri espri düzeyinde olmalı. Erkekler eski bir taktik de olsa zor kadınlardan hoşlanır.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>