>

AŞK - CİNSELLİK

İkinci El Erkekler

İşte artı ve eksileriyle ikinci el erkekler...
 
   
 
 
     

ARTILARI

GARDIROBU ÇOKTAN ELDEN GEÇİRİLMİŞTİR

Evli erkekler genelde ne giyeceklerini eşlerine danışırlar. Hem üşendiklerinden hem de eşlerinin zevkine olan güvenlerinden. Güzel giyinmeyi bilen bir erkeğin yanında siz de rahat edersiniz.

İYİ EV TERBİYESİ ALMIŞTIR

Bir erkekle birlikte yaşamanın ve hatta tatile çıkmanın en zor taraflarından biri de hijyen olsa gerek. Banyoda sağa sola saçılmış küçük kıllar, mutfak zeminindeki saçlar ve hatta maç yaptıktan sonra spor ayakkabısının altından etrafa dağılan çamur birikintileri çok ama çok sinir bozucu olabilir. Ama birkaç yıl boyunca bir kadınla aynı evi paylaşan erkek öyle midir? Bu tip bir erkek tertemiz bir banyonun ve temiz çarşafların ne anlama geldiğini çok iyi bilir. Bu yüzden sizden daha titiz olmasına hiç şaşırmamalısınız. Birden bir el bezi alıp masayı silmeye başlayabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken şey, onu böyle güzel eğitmiş bir kadına minnet duymaktır.

EĞER ÇOCUKLARI VARSA, İLERİDE NASIL BİR BABA OLACAĞINI TAHMİN EDEBİLİRSİNİZ

Boşanmış bir erkek arkadaşınızın olması kafanızda soru işaretleri yaratırken, bir de çocukları olması sizi iyice korkutabilir. Ama siz yine de bu duruma olumlu gözle bakmaya çalışın. Eğer sevgilinizle bir gelecek hayali kuruyorsanız, ilerde çocuk yapmayı isteyebilirsiniz. Çocuklarıyla birlikte olduğu bir gün siz de ona katılın. Onlara verdiği değer, önceliklerinin ne olduğunu gösterir. İleride çocuklarınız olduğunda, onların nasıl bir ortamda yetişeceğini az çok analiz edebilmek sizi de rahatlatacaktır.

EKSİLERİ

ESKİ KARISININ ETKİSİNDEN KURTULMAK İSTİYOR OLABİLİR

Omzundaki yüklerden tamamen kurtulmak istediğinden, eski kuralları yıkmaya karar vermiş bir erkekle karşı karşıya olabilirsiniz. Hatta eğer yoğun baskılar sebebiyle yıllardır sakalını uzatamadıysa, kısa sürede bir dağ adamı haline bile gelebilir. Çünkü bu, onun için özgürlüğün simgesidir artık. Daha da kötüsü, tüm alışverişini eski karısıyla yapan erkek gardırobunu tamamen boşaltıp kendisi için yeni bir stil de geliştirebilir. Ceketlerin yerini kapüşonlu kazaklar, şık pardösülerin yerini kaz tüyü kabarık montlar alabilir. Yanınızda ters çevrilmiş bir şapkayla dolaşan bir sevgili ister misiniz?

ÇOCUK SAHİBİ OLMASI PROBLEM YARATABİLİR

Anneleriyle yollarının ayrılmasının çocukları üzerinde travma yarattığını düşünen bir erkek, onları bir de yeni kız arkadaşıyla tanıştırıp ürkütmek istemeyebilir. Ama yine de sorumlu bir ebeveynlikle çocukları bir ilişkiye karşı bariyer olarak kullanmak arasında fark olduğunu hatırlatalım. Sizi çocuklarıyla tanıştırma konusunda oyalayan erkek arkadaşınız aylar geçtikten sonra hâlâ sizi bir araya getirmemiş olabilir. Bu da, onun uzun vadeli planlarında pek de yer almadığınızı gösterir.

SABRI KALMAMIŞ OLABİLİR

Tüm kaprislerin karşısında gittikçe sabrı tükenen erkek tahammülsüz biri haline gelmiş olabilir. En küçük tartışmada kapıyı çarpıp giden bir erkeğe katlanmak zorunda değilsiniz. Hele bir de karısından ona miras kalan güvensizlik kara bulutlar gibi ilişkinizin üzerinde dolanıyorsa, neden orada daha fazla zaman harcayasınız ki? Her hareketinizi eski karısıyla kıyaslıyorsa, alarm çanları sizi sağır edecek seviyeye ulaşmış demektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>