>

AŞK - CİNSELLİK

İlişki Şansınızı Ölçün

Aşk farklılık gözetmez; peki ya ilişkiniz sürecek mi?
 
   
 
 
     

O İÇİNE DÖNÜK; SİZ DIŞA DÖNÜK BİR YAPIDASINIZ: ŞÖYLE BÖYLE

Sosyal hayatınızı paylaşmak isteyeceksiniz. Başlangıçta sizi memnun etmek için çaba gösterse de, zaman içerisinde kendisini çekmesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Sosyal yönleri ortaya çıkarın: Arkadaşlarınızla olduğunuz ortamlara ve önemli etkinliklere onu da dâhil edin. Sizinle geldiğinde, dans etmek için onu yalnız bırakmayın; çevrenizdeki kişilerle tanıştırın, ortak yönlerini öne çıkarın. Unutmayın, içe dönük kişiler genelde teke tek sohbetleri tercih ederler.

O DIŞA DÖNÜK; SİZ İÇE DÖNÜK BİR YAPIDASINIZ: ZAYIF

Sosyal aktiviteler, kişiye belirli bir etkileşim ve statü getirir. Erkek arkadaşınız sizden bu ortamlarda, ona yapışmadan ve yüzünüzü asmadan eşlik etmenizi bekleyecektir.

LCV'lere olumlu yanıt verin: Bu, ona, onu ne kadar önemsediğinizi gösterecektir. Karşılaşacağınız kişiler hakkında önceden size bilgi vermesini isteyin. Karşılaştığınızda havadan sudan konuşmak için elinizde bazı malzemelerin olması kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Yakın bulduğunuz arkadaşları ile birlikte program yapmayı önerin.

O RAHAT; SİZ KURALCISINIZ: İYİ


Arada bazı sürtüşmelere sebep olabilse bile, ilk başta sizi ona çeken, her şeyi olduğu gibi kabullenen tutumu gerilimin yok olmasını sağlayacaktır.

SİZ RAHAT BİR YAPIDASINIZ, O İSE KURALCI: İYİ

Birinin kontrolü ele alması kadının kendini güvende hissetmesini sağlar. Üstelik birlikte onun kurallarını yıkmak sizin için eğlenceli bir oyun olacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>