>

AŞK - CİNSELLİK

İlişkilerin Gerçek Yüzü

Hayatın her alanında olduğu gibi, aşkta da doğrular ve yanlışlar vardır...
 
   
 
 
     

BİRBİRİNİZDEN AYRI GEÇİRDİĞİNİZ ZAMANLAR İLİŞKİNİZİ GÜÇLENDİRİR…

Tabii ki birlikte zaman geçirmek çok önemli, fakat uzmanlara göre bir o kadar da ayrı zaman geçirmeniz gerekiyor. İlişki uzmanları, ayrı geçirdiğiniz zaman içerisinde, birbirinizle paylaşabileceğiniz yeni fikirler, hikâyeler ve düşünceler üretebileceğinizi belirtiyor. Üstelik bu ayrılığın faydaları birden fazla olabilir.

İÇİNİZDE BİR ŞEYLERİN KÖTÜ GİTTİĞİNE DAİR BİR HİS VARSA, O HİS MUHTEMELEN DOĞRUDUR…

Kadınlarda, kadın olmanın doğasından kaynaklanan bir önsezi bulunur. Böylelikle, duygusal seviyede yaşanan herhangi bir uzaklaşmayı aniden fark edebilirler. Eğer normalde çok şüpheci ve kendine güvensiz bir insan değilseniz, o zaman içgüdülerinize güvenmelisiniz.

DAHA ÖNCEKİ İLİŞKİLERİNDE KIZ ARKADAŞLARINI ALDATTIYSA MUHTEMELEN SİZİ DE ALDATACAKTIR…

Erkeğin aldatmasının altında yatan sebeplerden biri de ilişkisinde duygusal veya cinsel bir boşluk oluşmasıdır. Ancak çoğunlukla başka kadınların peşinden koşmak, onda bir problem olduğunun habercisidir.

EĞER BİR ERKEK İLİŞKİYE HAZIR OLMADIĞINI SÖYLÜYORSA, İNANIN!

İster inanın ister inanmayın, erkekler kadınları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret ederler. O nedenle eğer cesaretini toplayıp size geliyor ve ilişkiye hazır olmadığını söylüyorsa, içtenliğinden emin olabilirsiniz

İLİŞKİ İLERLEDİKÇE SEKS DAHA İYİ OLABİLİR…

İnsanlar ciddi ilişki kavramının seks hayatının bitişi anlamına geldiğini düşünürlerdi. Ancak araştırmalara göre genç ve evli çiftler seks hayatlarından, bekar çiftlere göre daha memnunlar.

EMİN OLMADIĞINIZ BİR İLİŞKİYİ SONLANDIRDIĞINIZ ZAMAN PİŞMANLIK DUYMAZSINIZ…

Artık, kadınlar da çok düşünmeden hareket ederek bir erkekle beraber olabiliyor ama ardından onları terk etmiyorlar. Hatta çoğu kadın ilişkisinin yürümesini dileyerek olmadık davranışlarda bulunabiliyor. Ancak üzerinde uzun bir süre düşündükten ve çaba harcadıktan sonra olmayacağına karar veriyorlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>