>

AŞK - CİNSELLİK

İlişkiye hareket kazandırın

Cinsel ilişki çiftler için son derece önemli... Ama zamanla monoton bir hale gelmesi de kaçınılmaz. Böyle olmaması için sizin de yapabilecekleriniz var. İşte örnekleri...
 
   
 
 
     
Parfümde aşırıya kaçmayın, sevişme sırasındaki seslere kulak verin, eşinize onu sevdiğinizi sürekli fısıldayın!

Bebekliğimizden beri birçoğumuz, duyularımızın pek azını kullanırız. Cinsel ilişkiye girmeden de birbirimizi mutlu etmeyi öğrenirken, her bir duyunun ilişkiye yardımcı olması için nasıl kullanılacağını da bilmek, yararlı olabilir.

İşte birkaç örnek...

Kokunun gücünden yararlanın

Parfüm, parfümlü sabun, masaj için kokulu yağlar, çiçekler, oda parfümleri veya koku duyunuzu zenginleştirecek herhangi bir şey kullanın. Ama aşırıya kaçıp hepsini bir arada kullanmaya kalkmayın. Unutmayın ki eğer çok fazla parfüm kullanırsanız, eşinizi tahrik eden doğal kokularınızı yok etme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ses efektleri

İlişki sırasında eşinizin çıkardığı sesler tahrik edici olabilir. 'Seni seviyorum' anlamına gelen iç çekmeler ilişkinin nasıl gittiğine ilişkin önemli ipuçlarıdır. Onu beğendiğinizi belli eden sözler söyleyin, ona kendinizi ifade etmekten de çekinmeyin.

Ona iltifat edin

Eşinizi günlük işlerini yaparken izlemekten zevk almaya, onunla ilgili nelerden hoşlandığınızı gerçekten anlamaya çalışın.

Birbirinizin dış görünüşü üzerine iltifatlar yapın. Günlük yaşamda da ona sevginizi belli edin, sarılmak ve el ele tutuşmak bazı güzel ipuçları olabilir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>