>

AŞK - CİNSELLİK

İlk Buluşmada Yenmemesi Gereken 6 Yemek!

Ve beklediğiniz o ilk buluşma günü geldi çattı... Peki o gece ne yenmemeli?
 
   
 
 
     

DOMATES SOSLU SPAGETTİ

Evet, belki çok eğlenceli gözüküyor ama hiç de göründüğü kadar masum değil! Hem yemesi zor hem de üstünüze başınıza sos sıçratma ihtimaliniz çok yüksek. Daha da önemlisi; yerken yüzünüzün alacağı şekil, aklına geldiğinde ikinci buluşma sizin için bir hayal olabilir!

SARIMSAKLI MANTI

İlk günden buram buram sarımsak kokuları saçan bir yiyecek yemeniz, onun yüzünü buruşturmaya yetecektir.

KIZARMIŞ HERHANGİ BİR ŞEY

Tamam kendiniz olun dedik ama ilk günden mağara kadını yönünüzü görmese çok daha iyi olur. Yüzünüze gözünüze bulaşmayacak ve sonrasında sizi ağırlaştırmayacak hafif yiyecekler tercihiniz olsun.

AZ YAĞLI SOSLA İSTEYECEĞİNİZ BİR SALATA

Diyette olsanız bile bunu bilmesine izin vermeyin; kısa bir süre ara vermenin bir sakıncası olmaz. Kendinizden hoşnut olmadığınızı ve sürekli otlayan sıkıcı biri olduğunuzu düşünmesini istemezsiniz değil mi?

FASULYELİ BİR YEMEK

Yerken güzel fakat sonrasında kahkaha atmaya korkan bir gaz bombasına dönüşebilirsiniz. İlk buluşma stresinin içinde bir de bununla uğraşmak zorunda kalmayın!

IZGARA TAVUK KANADI

İşte spagetti gibi yüksek risk taşıyan bir yiyecek. Tavuğu canlıyken yemeğe çalışmanızla hemen hemen aynı uğraşı göstermeniz gerekecek! Ayrıca elleriniz yağlanacak ve dişleri parçacıklarla dolu bir vahşi gibi görüneceksiniz!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>