>

AŞK - CİNSELLİK

İşte Aldatılmanın Nedeni

Aldatılmak, kadın erkek ilişkilerinde en korkulan olmuştur hep. Başımıza gelmesin diye uğraşır dururuz ama...
 
   
 
 
     

Aldatılmak, kadın erkek ilişkilerinde en korkulan olmuştur hep. Başımıza gelmesin diye uğraşır dururuz ama neden olabileceğini düşünmek bir türlü aklımıza gelmez, yalnızca karşı tarafı suçlamakla yetiniriz. Belki de durup düşünmenin vakti gelmiştir.

Aldatmak denince akla ilk gelen cinsel anlamda doyumsuzluk oluyor. Oysaki son araştırmalar kanıtladı;cinsellik aldatmak için ikinci sebep. Erkekler, partneriyle aralarında iletişimsizlik başladığı zaman aldatıyorlar. Kendilerini ifade edemedikleri, iyi veya kötü yaşadıklarını paylaşamadıkları zaman yeni bir ilişki için arayış başlıyor.

Partnerinizden ilgiyi asla esirgemeyin. Aklınıza yatmasa da fikirlerini dinleyin, gerekirse daha iyi hale getirmek için tartışın. Ona gününün nasıl geçtiğini sorun, değişen hayallerini, yapmak istediklerini size anlatmasına fırsat verin. Böylece kendini değerli hissedecek, size verdiği değer de katlanacaktır. Hem sağlıklı ve mutlu bir iletişim iyi bir cinsellik hayatının da temeli. İletişim, sağlıklı ilişkilerin anahtarı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>