>

AŞK - CİNSELLİK

Kadınlar aslında ne demek ister?

Bu haberimiz erkeklere özel! Kadınları anlamak için çok fazla çaba mı sarf ediyorsunuz? İşte şifre kırıcı ipuçları!.
 
   
 
 
     
Söylediği: "Bu adamın saçlarını gerçekten de beğendim."

Demek istediği: "Seninkilerden hoşlanmıyorum." Dikkat!

Size bunu direkt olarak söylemenin kaba bir hareket olacağını düşündüğünden, imalar kullanıyor. Saçlarınızı seviyor olabilirsiniz, ancak böyle bir cümle duyduğunuzda modelini bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. "Belki başka bir model denemeliyim" derseniz, kendisini anladığınızı görüp, bu konuda ısrarcı davranmaktan vazgeçecektir.

Söylediği: "Göbeğin sana çok yakışıyor."

Demek istediği: "Biraz kilo versen iyi olacak gibi."

Kadınlar kendi vücutlarına çok özen gösterdiklerinden, karşılarındakinden de aynı özeni beklerler... Yani yemek yerken sizin de kalori hesabı yapmanızın zamanı gelmiş! Hatta bir spor salonuna yazılmanız, imalı eleştirilerin daha hızlı kesilmesini sağlayacaktır.

Söylediği: "Birlikte bir şeyler yapalım."

Demek istediği: "Baş başa bir yerlere çıkmalıyız."

Kalabalık ortamlardan, aşırı sosyallikten sıkılmış bir kadınla karşı karşıyayız. Bu cümleyi kurduysa sabrı çoktan tükenmiş demektir. Evde film bile izleyecek olsanız, romantik aşk filmleri seçmeye dikkat edin, izlerken de ona sarılın. Işıkları kapatmanız gerektiğini söylemiyoruz bile... Özetle; acilen ona kendisini özel hissettirecek planlar yapın.

Söylediği: "Neden bulaşıkları yıkıyorsun?"

Demek istediği: "Ama yanlış yapıyorsun!"

"Sen bırak, ben yaparım" cümlesini duyduğunuz anda, gerçekten bırakmanız gerekiyor. Çünkü bir yerlerde çok bariz hatalar yaptığınız aşikar! O da "Bırakayım da yapsın" diyemiyor, çünkü nasıl olsa hepsini tekrar yapmak zorunda kalacak. Bari siz yorulmayın diye söylüyor bunu!

Söylediği: "Beni neden böyle öpmeyi denemiyorsun?"

Demek istediği: "Beni öpüş şeklinden hoşlanmadım."

Kalbinizi kırmak istemiyor ve öpüşemediğinizi söylemenin ona göre en kolay yolu bu... Ama üzülmenize gerek yok, çünkü bu durumu keyifli ve eğlenceli hale getirmek için hala sizin üzerinizde çalışıyor. Yapmanız gereken bir de onun istediğini denemeniz; bakarsınız işe yarar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>