>

AŞK - CİNSELLİK

Kadınların yatakta yaptığı 8 büyük hata!...

Bunları deneyin cinsel hayatınız daha renkli olsun...
 
   
 
 
     
Psikoterapistlerin gözlemleri kadınların yatakta yaptığı hataların evlilikte mutluluğu gölgelediği yönünde. Uyumlu bir evlilikte cinsel mutluluğun gözardı edilmemesi gerektiğini savunan uzmanlar kadınlara ait hataları sıralamışlar. İşte onlar...

1- Kadın olduğunu unutmak! Kocanıza ya da erkek arkadaşınıza 'en yakın kız arkadaşınız' muamelesi yapmayın. O sizin eşiniz, kız arkadaşınız değil.

2- Kutsal anne maskesinin ardına saklanmak. Sanki cinsel kimliği yokmuşcasına kadınların sürekli anne haliyle dolaşması erkeklerin tadını kaçırıyor. Mümkünse anne kimliğinizi yatak odasına taşımayın.

3- Heyecansız, yorgun, bitkin halde yatağa girmek. Cinselliği yaşamanızı utanma duygunuz engelliyorsa hata yapıyorsunuz diyor uzmanlar. Tam tersi yatak odasında canlı ve yeniliğe açık olun.

4- Dut yemiş bülbül gibi olmak. Cinsel hayat söz konusu olduğunda erkeklerin uyarılmak için duymaya ve görmeye ihtiyaçları olduğu bilinen bir gerçek. Bu gerçeği göz ardı etmeyin.

5- Vücudundan memnun olmamak. Bunu düşünmek için biraz geç değil mi? O sizi olduğunuz gibi beğendi ve sevdi, sizin de kendinizi sevmeniz ve beğenmeniz hayatınızı kurtaracak kadar önemli, unutmayın!

6- Eşinizin beğendiği diğer kadınları aşağılamak erkeklerin hiç de hoşuna gitmiyor. Beğendiği kadın sıradan ve basit olabilir. Eşiniz beğendiği için yorum yapmamayı deneyebilirsiniz.

7- Cinselliği araç edinmek. İlişkiyi yönlendirmeyi ayaktayken deneyin, yatar pozisyonun, uzun süreli evliliklerde sakıncalı olduğu görüşünde uzmanlar.

8- Eşinizin de dokunulmaya, ihtiyacı olabilir. Dokunmak dünyanın en muhteşem iyileştiricisi. O sizi nasıl seviyorsa, siz de onun sevmeyi öğrenmelisiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>