>

AŞK - CİNSELLİK

Onu Üzmeden Ayrılmanın Yolları…

Sevgilinizden ayrılmak istiyorsunuz? Ve nasıl söyleyeceğinizi bilemiyorsunuz… İşte sevgilinizden ayrılmanın yolları…
 
   
 
 
     

DÜRÜST OLUN

Ondan neden ayrılmak istiyorsunuz? Önce bu soruya cevap verin. Kendinize zaman ayırın ve nedenleri düşünün... Ona başka nedenler göstererek ilişkiyi bitirmeyi düşünmeyin. Gerçekten hissettiklerinizi açıkça onunla paylaşın...

NAZİK OLUN

Bir insana istenmediğini söylemek çok incitici olabilir. Söylemek istediklerinizi önceden planlayın ki, ağzınızdan istemediğiniz sözler çıkmasın. Bunu yaparken de kendinizi onun yerine koyun ve eğer böyle bir şeyi beklemiyorsa geçireceği şoku anlamaya çalışın.

SAKİN OLUN

Hakkınızda ileri geri konuşuyorsa, size yalan söylediğini farkettiyseniz veya başka birinden hoşlandığını duyduysanız ondan ayrılmak isteyebilirsiniz. Eğer böyle özel bir durum varsa, hakkınızı sonuna kadar korumalısınız. Ancak sakin olmanız şart. Aniden öfkelenmek, sonunda sizi de üzebilir.

UTANDIRMAYIN

Başkalarının önünde size, 'Artık seninle birlikte olmak istemiyorum. Kendi yolunu kendin çiz' derse, kendinizi nasıl hissederdiniz? Pek mutlu olmazdınız herhalde. İlişkiyi bitirmek istediğinizi yalnız başınıza iken söylemeniz hem sizin, hem de onun işini kolaylaştırır.

YÜZ YÜZE KONUŞUN

Beraber olduğunuz insana ve ilişkinize çok büyük haksızlık yapmak istemiyorsanız, ilişkinizi, telefonla veya mesaj yoluyla bitirmeyin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>