>

AŞK - CİNSELLİK

Orgazmı garantileyin

Cinsel ilişkinin doruk noktası olarak kabul edilen orgazm, her iki taraf için de her zaman garanti olmayabilir... Oysa bunu sağlayabilmek elinizde...
 
   
 
 
     
Bazı orgazmlar bütün vücudu zevkten titretirken, bazıları da sönük olabiliyor. Orgazm şiddeti büyük çoğunlukla moral durumunuza bağlıdır. Ne kadar tahrik olduğunuz, ne kadar yorgun olduğunuz, ne kadar alkol almış olduğunuz, en son cinsel ilişkinizin ne kadar sürdüğü, hangi pozisyonu seçtiğiniz gibi sebeplerin hepsi, orgazmı etkiler.

PARTNERİN ÖNEMİ

Partneriniz ve pozisyonunuzun da çok önemli bir rol olduğunu unutmamak lazım. Eğer bütün bu sebepler sizin için olumluysa, şiddetli orgazmlar yaşayabilirsiniz. Ağır vajinal çekimler tüm vücudunuzu titretebilir. Diğer zamanlarsa, basit bir kaşıntı hissi ve birkaç titremeden başka bir şey hissetmeyebilirsiniz.

BOŞALMA SORUNU

Kadınların yaşadıkları sorunlarından biri de partnerlerinden daha önce orgazm olmalarıdır. Erkeklerin bir kısmında sevişme sırasında boşalamadıklarını ama kendi kendilerine dokunduklarında boşaldıklarını görebiliyoruz. Bunun nedeni psikolojik sebeplerden kaynaklanıyor olabilmektedir. Bu, 'geç boşalma' olarak adlandırılır ve erkeklerin duyduğu üzüntü ya da çekingenlikten kaynaklanıyor olabilir.

DOKTORA DANIŞIN

Bir üroloğa ya da kendi doktoruna danışması yararlı olur. Prostat, diyabet ya da sinirsel rahatsızlıklar boşalmayı engelleyebilir. Bu durumda kullanılan ilaçlar veya aşırı alkol de bu soruna yol açabilir. Yukarıda saydığımız tavsiyeleri harfiyen uygulamanız halinde karşılıklı orgazmı garanti etmeniz işten bile olmayacaktır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>