>

AŞK - CİNSELLİK

Romantik Bir “Sevgililer Günü” İçin Önemli Tüyolar

Sevgilinizle başbaşa romantik bir Sevgililer Günü geçirmek istiyorsunuz.
 
   
 
 
     

Fakat bu özel günde nasıl bir masa hazırlamak gerektiğine karar veremiyorsunuz. Aslında küçük dokunuşlarla hem muhteşem hem de romantik bir gün geçirmek mümkün. Bu özel günü kutlamayı düşünenlere ve bugüne özel konsept mekan hazırlayacak olanlara önemli tüyolar veriyor.

Aşkın rengi olduğu için Sevgililer Günü sofrasında mutlaka kırmızı vurgulanmalı. Mekanda ise kırmızıyı güllerle, kalp balonlarla veya mumlarla vurgulamak mümkün.

İki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir hediye geceyi özel kılmak için yeterli.

Sevgililer Günü, tüm içtenliğimizle sevdiklerimize sevgimizi gösterdiğimiz özel bir gün. O yüzden, bu özel kutlamayı gerçekleştireceğiniz mekan da özel olmalı veya o güne özel romantik detaylarla özgünleştirilmeli.

Hanımlar sofralarında dantel, inci gibi romantik detaylar kullanabilir.

Sofraya ve masanın etrafına serpiştirilmiş gül yaprakları ve bol ışıltılı mumlar muhakkak bulunmalı. Kırmızı peçeteler, kalp şeklindeki peçetelikler, dore ve gümüş aksesuarlar sofrada kullanılabilecek detaylar arasında.

Bugünün en anlamlı şeyi ise sevdiğinize en özel hediyeyi bulabilmek ve bunu o gün onunla paylaşabilmek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>