>

AŞK - CİNSELLİK

Rüya sonunda gerçekleşiyor

Büyük bir heyecanla beklenen Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus davet ve organizasyonlarınız için kapılarını açıyor...
 
   
 
 
     
Geleneksel Osmanlı kültüründen gelen zevkli peyzaj çalışmalarının Boğaz’ın maviliğiyle buluştuğu, panoramik deniz manzarası, görkemli balo salonları, özenle planlanan Düğün Bahçesi ile göz kamaştıran davetlere ev sahipliği yapacak olan Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus 2008 yaz aylarında kapılarını açıyor.

Her türlü davet, kurumsal iş toplantıları ve düğün taleplerini detaycı ve kaliteli servis anlayışıyla misafirlerin beğenisine sunmaya hazırlanan otelde, binanın dışarıdan bakılınca görülemeyen ve büyüklüğü göz kamaştıran terası misafirler için tam bir sürpriz... Tarihi yapısı ve modern tasarımlarıyla her türlü detayın özenle hazırlandığı 1000 m2’lik bahçesi ise, büyüleyici bir konuma sahip.


Bosphorus Balo Salonu, adından da anlaşılacağı üzere muhteşem manzarasıyla 350-400 kişi arası davetlere ev sahipliği yapmak için tasarlanmış. Atik Paşa Balo Salonu ise 1000 kişilik kapasitesi ve 7 metre tavan yüksekliği ile misafirlerin ilk adımından itibaren eşsiz bir mekanda olmanın farkını sunuyor. Birbirinden farklı fuaye mekanları ve 6 adet toplantı salonu ile hiçbir ayrım gözetmeksizin en prestijli işler yeni Four Seasons Hotel’de gerçekleşmeyi bekliyor.

Davetlerine özel tekneleriyle gelmek isteyen misafirler ve her iki otel arasında planlanan tekne transferi ile, misafirler Boğazın ihtişamını Four Seasons kalitesi ile yaşıyor olacaklar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>