>

AŞK - CİNSELLİK

Sağlıklı Seks İçin...

Mükemmel seks için bunları yapmak gerek!
 
   
 
 
     

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar enfeksiyon yapıcı bir mikrop tarafından yol açılan ve temel olarak insana vajinal, anal, oral seks de dahil olmak üzere cinsel ilişki yoluyla geçen hastalıklar grubu.

EMZİRME SIRASINDA DA BULAŞABİLİR

Bu gruptaki bazı hastalıklar kan verme veya alma, madde bağımlılarında iğne yoluyla, doğumda ve emzirme sırasında da bulaşabilir.

MÜKEMMEL SEKS İÇİN BUNLARI YAPMAK GEREK!

Cinsel gücü arttırmak için afrodizyakların peşine düşen erkeklerin bu serüveni daha ne kadar sürer bilinmez, ama bu arayışın her toplumda farklı bir afrodizyak kültürü yarattığı söylenebilir.

Çin'de, dokununca şiştiği için erkeğe iktidar gücü vereceği düşünülen deniz salyangozundan yapılmış bir yemek afrodizyak kabul edilir.

Başka bir ülkede erkek keklik başı, bir diğerinde ise suaygırı burnu gözde yiyecekler arasındadır. Seçenekler saymakla bitmez ve bu çeşitlilik, işin ciddiyetini anlamaya yeter de artar bile.

Cinsel gücü arttıran afrodizyakları arayacağınıza vitamin, mineral ve çeşitli otlardan oluşan lezzetli bir diyetle de isteğinize kavuşabilirsiniz.

Doğru vitamin ve mineraller kullanıldığında ve doğru miktarlarda alındığında erkeklerin cinsel güçlerini kolayca artırabilir.

Her ereksiyon için günlük ihtiyacınızın üçte biri kadar, yani 5 mg. çinko harcarsınız. Ancak harcanan çinkoyu geri almak da kolaydır. İrice bir biftek günlük çinko ihtiyacınızın tümünü karşılarken, tek bir istiridye depoyu doldurur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>