>

AŞK - CİNSELLİK

Sevgilinizin Kıyafetlerine Karışır Mısınız?

Erkeklerle kıskançlık üzerine konuştuk cevapları duyunca biz de şaşırdık…
 
   
 
 
     

‘Bence kırmızı elbiseyi giymemelisin, kötü duruyor’ gibi sözlerle onun o elbiseyi giymesine izin vermeyip, kıskançlık krizlerine mi giriyorsunuz yoksa ‘Çok güzel oldun sevgilim’ diyip o elbiseyi giymesi için destekliyor musunuz?

Erkeklerle kıskançlık üzerine konuştuk ve açık kıyafetin onları rahatsız edip etmediklerini sorduk. Cevapları duyunca biz şaşırdık… :)


• Açık giymesi hoşuma gider. Hatta ben gidilecek yere göre sevgilimin dekolte giymesini isteyebilirim. Sonuçta evde de giyebilir, dışarıda da. Ama İstiklal Caddesi'ne veya Eminönü'ne giderken açık giyinmesi beni olduğu kadar muhtemelen kendisini de rahatsız eder.

• Dışarı çıktığımızda hafif açık kıyafet giymesinin sakıncası yok. Bu cümlede hafif kelimesini özellikle vurgulamak istiyorum. Benim kız arkadaşım, öne eğilirken bir eliyle göğsüyle vereceği frikiği, diğer eliyle de belini kontrol edebilmeli. Eğer bunu beceremiyorsa bence hiç açık giyinmesin.

• Açık kıyafet giymesi hiç hoşuma gitmez. Sevgilimin, başka insanların dikkatini çekecek bir şey giymesini istemem. Her şey kararında yapıldığı zaman güzeldir.

• Sevgilimin açık, gösterişli kıyafet giymesini tabii ki isterim ve asla bu konuda ona karışmam. Nasıl istiyorsa öyle giyinebilir. Eğer sevgilim olmuşsa zaten nerede ne yapacağını biliyordur. Benim onu bir kez daha uyarmama gerek kalmaz.

• Bir kadını sevgili olarak nitelendirmeden önce onunla arkadaş olmayı tercih ederim. İçimdeki beğenme güdüsü, onun kişiliğini tanıma süresinde (karakter uyuşması anlamında her şey olumluysa) giderek artar. Eğer birini sevgili olarak nitelendiriyorsam, nerede ne giyileceği konusunda aramızda hiçbir diyalog geçmese de kendisine uygun bir şeyler giyeceğinden emin olurum zaten.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>