>

AŞK - CİNSELLİK

Sıcak Yatak Sıcak Erkek!

Bundan sonra aranızdaki arzuları tutuşturacak, tutkuyu yeniden su yüzüne çıkaracak neler yapabilirsiniz?
 
   
 
 
     

En az bir kez yatak odanızın dışında seviştiniz ve önünüzde daha birlikte geçireceğiniz bir ömür var ve siz seks hayatınızda yaşayabileceğiniz tüm sınırlara ulaştınız.

FARKLI ŞEYLER DENEYİN

İnsanlar alışkanlıklarıyla yaşamayı seven yaratıklardır. Birşeyden zevk aldığımız zaman ondan nefret edene kadar aynı şeyleri yaparız. Ön sevişme yatak odasının dışında başlar. Seks hayatınızdaki klişeleri kırmaya bu noktada başlayabilirsiniz. Örneğin ona hiç beklemediği bir anda tutkulu bir öpücük verebilir ya da iş yerindeyken onu arayarak gece eve geldiğinde ona neler yapacağınızı söyleyebilirsiniz. Ankete katılan erkeklerden biri bu konuyla ilgili olarak bakın neler söylüyor:’Sevgilim beni gün içinde arasa ve beni istediğini söylese bu çok hoşuma gider’.

Birbirinizin vücuduna dokunmayalı ne kadar zaman oldu? İlk sevişmelerinizde birbirinizi keşfetmek için hiçbir ayrıntıyı kaçırmamaya dikkat ediyordunuz. Ama uzun süredir süren birlikteliğinizde birşeyleri keşfetmenin güzelliğini kaçırmaya başladınız. Ankete katılan erkeklerden biri konuyla ilgili şunları söylüyor: ’Sevgilimin yeni seks teknikleri öğrenmesini isterdim. Çünkü ne zaman sevişmeye başlasak tek odaklandığı yer penisim oluyor’.

BİRAZ MACERAYA NE DERSİNİZ?


Bazen onunla çok ‘kötü’ şeyler yapmalısınız. Birçok çifti baştan çıkaran seks maceralarından biri topluma açık bir yerde sevişmektir. Ankete katılan kadınlardan biri : ‘Sevgilimle yapabildiğimiz her yerde seks yaptık. Bir alışveriş merkezinin tuvaleti dahil. Seksi her zaman eğlenceli birşey olarak görmeye çalışmak gerekiyor. Yapılması gereken bir iş olarak bakıldığında tüm çekiciliğini yitiriyor’ diyor.

Ayrıca fantezilerinizi sevgilinizle paylaşmak da yatağınıza sonsuz bir macera deneyimi katar. Bir gün onu arayarak bir bar adresi verin ve gece oraya gelmesini söyleyin. Orada yeni tanışıyomuş gibi davranın ve o gece sizi eve götürmesini sağlayın. Bu, çiftlerin çok sevdiği fantazilerden bir tanesidir.

ORAL SEKSİN BÜYÜSÜ

Bazıları oral seks yapmak, bazıları kendilerine oral seks yapılaması ister. Bazıları ise oral seksi reddeder. Oral seks ortak yapılan bir eylem değildir. Bu tarz sekste bir taraf verici bir taraf alıcı durumundadır. Fakat gerçek şudur ki seks hayatınızın renklenmesi ve yatakta birlikte farklı bir frekansa geçmek için denenmesi tavsiye edilen metotlardan biridir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>