>

AŞK - CİNSELLİK

Yakınlaşmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Sevgilinin aklından geçenleri bilmek, hissettiklerini öğrenmek mi istiyorsun? Ona daha yakın olmak için bilmen gereken ipuçları…
 
   
 
 
     

SİZE AÇILMASINI SAĞLAYIN

Bir erkeği duygusallaştırmak istiyorsanız, doğru zamanı ve doğru yeri seçmeniz çok önemli. Birçok kadın yanlış zamanı seçer. Şunu bilin: Eğer sevgiliniz yorgunsa; başka bir işe konsantreyse ve rahatlamak istiyorsa, ona sorularla yaklaşmanız sonuç vermeyecektir. Misafir beklediğiniz ya da sevgilinizin rahatlamak istediği zamanları sohbet için seçmemelisiniz. Birlikte bir aktive yaptığınız zaman konuşmayı deneyin. Mesela bulaşıkları yıkarken, parkta yürürken. Konuşurken size bakmasında ısrar etmeyin. Erkeklerin çoğu gözlerinize bakmadıkları zaman daha rahat konuşurlar.

SORGU HAKİMİ OLMAYIN


Kadınların sıkça düştükleri bir hata var. Sevgililerine peş peşe sorular sorarkmen, aynı zamanda ses tonlarını da ayarlamayı beceremiyorlar. Öyle kibir sohbet havasında geçmesi greeken konuşmalar, sohbetten çok bir sorguya benziyor ve erkekler kalplerini açmak yerine kaçmayı tercih ediyor.

NE ZAMAN DURMALISINIZ?


Belki anlamsız gibi gelecek ama bir erkeği konuşturmanın en iyi yolu bazen susmaktır. Kadınlar sevdikleri erkek hakkında en ufak ayrıntıyı bilmek ister. Çoğu zaman bu bir takıntı halne gelir. Sürekli kurcalamak yerine, olayların kendiliğinden gelişmesini bekleyin. Arka planda kalmayı bir deneyin, göreceksiniz ki bilgiler daha fazla gelmeye başlayacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>