>

DEKORASYON

2007’ye özel bahçe mobilyaları

Bahçe mobilyası denildiğinde ilk akla gelen marka olan İCA Home&Garden, 2007 ilkbahar yaz sezonuna birbirinden şık modellerle giriyor.
 
   
 
 
     
Ülkemiz bahçe mobilyaları sektörünün lider firmalarından İCA Home&Garden, 2007’ye birbirinden şık ve dikkat çekici ürünlerle girdi.

İCA Home&Garden’ın ithalatını yaptığı 18 dış mekan mobilya ve aksesuar markasından biri olan İngiliz Gloster bahçe mobilyaları, bu yıla da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Gloster bahçe mobilyalarında kullanılan tikağacı, sentetik örgü ve paslanmaz çelik gibi malzemeler mobilyalara kalite, ergonomi, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık katıyor. Gloster bahçe mobilyalarının tasarımları ise dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından yapılıyor.

İtalya’dan ithal edilen “Deroma” marka saksı ve küpler, bu sezon malzeme ve tasarımlarıyla doğayı evlere taşıyan vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alıyor. İç ve dış mekan kullanımına uygun olan Deroma’nın terracotta malzeme üzerine sırlı ve sırsız modelleri ile terracotta görünümlü polymers ve terracotta karışımı hafif malzemeden oluşan yeni modelleri dikkat çekiyor.


2007 bahçe sezonunda yenilikler arasında Amerika’dan ithal edilen Whitecraft marka demi-klasik oturma ve yemek grupları bulunuyor. İç mekanlardaki şıklık ve konforu bahçe ve teraslara taşıyan Whitecraft bahçe mobilyalarında, dış hava koşullarına dayanabilen sentetik örgü malzeme kullanılıyor.

3 yıldır İCA Home&Garden mağazalarında satışa sunulan Amerika’dan ithal Weber marka barbeküleri bu yıl da dikkat çekiyor. Hem gazlı hem de kömürlü modelleri bulunan Weber, keyifli mangal partilerinde baş rol oynayacak. 10 ayrı modeli ve aksesuarları ile mutfakları, balkon, teras ve bahçelere taşıyan Weber, aynı zamanda et sevmeyenlere fırın sistemiyle sebze şöleni sunuyor.

İCA Home&Garden iç ve dış mekanlarda tam istediğiniz gibi sıcak, kişiye özel, rahat bir gerçeklik sunuyor. Bahçe mobilyası deneyiminin tamamen yeniden keşfi olan 2007’nin yükselen trendi “vintage mobilyaları”, balkon, teras ve bahçelerinizde istediğiniz gibi oturabilmenize, uyuyabilmenize ya da güneşlenebilmenize imkan tanıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.ica.com.tr veya (0216) 471 31 31

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>