>

MAGAZİN

Doğa Rutkay: İşitme Engelliler İçin Albüm Yapabilirim

Alper Kul: Doğa gibi ünlü bir babam yok, otobüsçünün oğluyum, çocukluğum bilet keserek geçti!
 
   
 
 
     

Ekranların kahkaha makinası olan iki ünlü isim Doğa Rutkay ve Alper Kul, hayranlarını bu kez ekrandan değil, canlı canlı güldürdü.

Banu Noyan organizasyonuyla Metrocity AVM’dehayranlarıyla buluşan ikili, samimi açıklamalar yaptı.

Yaz aylarında gazeteci Kerimcan Kamal’la dünya evine giren Doğa Rutkay, “Geç evlendim ama ölene kadar evli kalmak istediğim bir adamla evlendim. Evliliğimiz çok güzel gidiyor. Eşimi çok seviyorum, birbirimize saygı duyuyoruz. Evde sürekli haber ve tartışma programı izliyoruz” dedi.

Kendisini görmeye gelen bir hayranının bebeğini kucağına alarak seven Rutkay, “Anne olmayı çok istiyorum. Kendimize bir sene verdik. İnşallah seneye anne olacağım” dedi.

Uzun yıllar sanat camiasının içinde olmasına rağmen Rutkay Aziz’in kızı olarak anılmaktan mutluluk duyduğunu anlatan Doğa Rutkay, “Hayatım boyunca babamın kanatları altında olmak istiyorum. Bundan çok memnunum hep de böyle olsun. 5 yaşımdan beri sahnedeyim, ünü şanı şöhreti babamla yaşadım ancak En büyük hayalim babamla aynı sahneye çıkabilmek” diye konuştu.

Bu sırada sözü giren Alper Kul ise “Ben Doğa gibi ünlü bir babanın çocuğu değilim. Benim babam otobüsçüydü. Çocukluğum da bilet keserek geçti” dedi. Çocukluğunda oyuncu olmanın hayatını kurduğunu da dile getiren Alper Kul, “Bir gün ünlü olacağım hiç aklıma gelmezdi” şeklinde konuştu.

Bir süre önce Twitter’a kendi söylediği bir şarkının videosunu koyan ve milyonlarca beğeni alan Doğa Rutkay, “Albüm yapmayı düşünüyor musunuz” sorusuna “Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Çok isterim. Ancak sahneye çıkmaya, insanların karşısında şarkı söylemeye utanırım. Görünmeden şarkı söyleyebilsem çok iyi olur. Ancak bir gün albüm yaparsam, gelirini işitme engellilere bırakırım. Çünkü anneannem ve dedem işitme engelli” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>