>

MAGAZİN

Nurella Partisi’ne Yıldız Yağacak

`Bu Tarz Benim`in yıldızı Nur Yerlitaş nam-ı diğer Nurella ‘ya, reklam yüzü olduğu Yedigün Nişantaşı’nda parti veriyor!
 
   
 
 
     

Nurella’nın 12 Şubat Perşembe akşamı Nişantaşı’ndaki La Petite Maison Restaurant’da gerçekleşecek partisine medya, cemiyet ve sanat dünyasından pek çok ünlü isim katılacak.

Bu Tarz Benim’in tartışılmaz starı Nur Yerlitaş, rol aldığı renkli ve eğlenceli Yedigün reklamlarıyla yine son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.
 Televizyon ve sosyal medyada büyük ilgi gören kampanyası için 12 Şubat Perşembe akşamı Nişantaşı’nda bir parti verecek olan Yedigün, Nur Yerlitaş’ı başarısını dostlarıyla biraraya gelerek kutlayacak.

On binlerce insanın katıldığı ‘Türkiye Yedigün’ün Yeni Meyvesini Seçiyor’ kampanyası kapsamında Nişantaşı'ndaki 'La Petite Maison Restaurant'da Nur Yerlitaş’lı parti için iki ayrı davetiye hazırlandı. Nurella’nın sosyal medya gündemini değiştiren ünlü caps’lerinin kullanıldığı davetiyelerin ilkinde Nur Yerlitaş hemşire kılığına girerek “'ŞŞŞŞŞŞT.. PARTİ VAR!' diye seslendi. İkinci davetiye tasarımında saçlarıyla dikkat çeken Nurella “#FruityCaps Party”’nin duyurusunu yaptı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>