>

DEKORASYON

2019’da Popüler Olacak Renkler Belli Oldu!

Doğanın renklerini sevenlere müjde…
 
   
 
 
     

Özellikle iç mekanlarda mavinin her tonuna rastlamanın mümkün olduğunu ifade eden Erdağ Demircan, “Mavinin tonları kontrast renklerle kullanılabilecek. Bunun yanı sıra parlak gri ve toprak tonları da 2019’un popüler renkleri arasında.” diye konuştu. Mimar Erdağ Demircan; “Bu yıl özellikle sonbaharda karşımıza çıkan şarap rengi 2019’da da özellikle iç mekanlarda bu rengi sevenlerle buluşacak.” dedi.

Doğanın renklerini sevenlere müjde

Mimar Erdağ Demircan; “Toprak tonlarının yükselişi devam ederken, en popüler renk mavi dışında yeşil de göz önünde olacak. Bol yapraklı bir ormanın yeşil tonları ile okyanusun en derin mavisini bir araya getirmeyi düşünebilirsiniz.

Üstelik doğal ahşap 2019’da bolca bizimle olacak. Doğal ahşap neredeyse bütün renklerle yakıştığından evinizi dekore etmek veya küçük dokunuşlarla 2019 trendlerini yakalamak hiç de zor olmayacak.

Renklerin Kullanımı

İki renkli mutfak ve banyoları unutun. Örneğin kırmızı-siyah; siyah-beyaz. 2019’da bunun yerine örneğin iki ton mavi ve bir ton yeşil kullanılacak. Böylece bu tip hafif geçişlerle uyum ve denge yakalanabilecek. Sevdiğiniz alanları dekore ederken bu küçük bilgiden yararlanmayı unutmayın.

Geometrik Desenlere Yer Açın

Mimar Figen Erdağ Demircan; 2019 renkleriyle ilgili son olarak şunları söyledi: “1019’da geometrik desenler ön planda olacak. Duvarlardan mobilyalara, tablolardan aynalara bu desen hep bizimle olacak. 2019 renklerinde geometrik desenli bir battaniye ya da birkaç kırlent ile siz de evinize küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.

 

Etiketler: Dekorasyon, Renk, Ev, Ofis
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>