>

DEKORASYON

a’dan z’ye ev dekorasyonu...

Hayalinizdeki evin tasarımdan gerçeğe dönüşmesini izleme keyfi: evkomple
 
   
 
 
     
evKomple, adından da anlaşılabileceği üzere çeşitli ölçeklerdeki evlerin a’dan z’ye dekorasyonu ve evlerdeki irili ufaklı ihtiyaçlara kişiye özel tasarım ve uygulama çözümleri konusunda hizmet veriyor.


Müşterilerinin gereksinim ve önceliklerini belirleyip, banyo ve mutfak, çocuk-genç, yatak, çalışma odaları ve yaşama alanı mobilyalarını, malzeme, renk ve uygulama alternatifleri oluşturarak kişiye özel üretim yapıyor. evKomple’nin uzmanlık alanı özellikle tematik ve özgün tasarımlar...


evkomple de mekanların döşemeden boyaya, ev tekstilinden, iç-dış kapılarına ve doğramalarına, tüm ihtiyaçları için piyasadaki alternatifleri araştırıyor ve farklı malzeme, uygulama, fiyat ve ödeme koşullarından oluşan bir portföy şeklinde kaliteli servis ve işçilikten ödün vermeden müşterilerine sunuyor.


Ayrıca, evKomple, uzman yaklaşımıyla hızlı keşif, tekliflendirme ve projelendirme yaparak karar sürecini hızlandırırken, detaylı çalışma prensibiyle uygulama aşamasında karşılaşılabilecek problemleri proje aşamasında çözüyor.


evKomple ile çalışmak size hayalinizdeki evin tasarımdan gerçeğe dönüşmesini izleme keyfini yaşatıyor.

evkomple
Hilmipaşa cd. No:1 dk:5 Kazasker / İstanbul
Telefon: 0216 362 93 23
bilgi@evkomple.com
www.evkomple.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>