>

DEKORASYON

Akrep Burcu ve Dekorasyon

Akrep burcuna uygun dekorasyon önerileri…
 
   
 
 
     

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. İşte gizemli mizaçlarını evlerinde gizleyen akrep burçları için dekorasyon önerileri:

Akrep burcu evini dekore ederken daha koyu renkler kullanır ve yaşadığı ev daha çok kasvet uyandırıcıdır. Koyu renkler seçmesinin nedeni aslında akrep burcunun dış dünyadan ev sayesinde saklanması karakterini bu şekilde korumasıdır.

OTURMA ODASI

Akrep burcu gizemle dolu bir burçtur. Bu yüzden oturma odasının adeta bir mağara gibi sıcak ve gizli dekore edilmesine önem verir. Uçuk objeler yalnızca küçüklerse oturma odalarında yer bulabilirler. Döşemelerinde brokar ya da kadife gibi şehvet uyandırabilecek kumaşlar kullanmalarında yarar var. Düzenli bir yapıdadırlar. Işığın biraz düşük biraz romantik olmasından hoşlanırlar. Ve son olarak tarçın kokulu bir mum akrep burcu için dekorasyonun vazgeçilmezlerindendir.

YATAK ODASI

Cinselliğe ve egzotizme önem veren akrep yatak odası dekorasyonunda karanlık tablolarla, kısık hisli aydınlatmalarla bu özelliğine hemen dikkat çeker. Göz alıcı yatak odası kırmızı kadife ya da saten yatak örtüleri ve koyu renk perdelerle tamamlanır. Ayrıca akrep burçları yatak odalarını egzotik bitkilerle ya da gizemli tasarımlarla süsleyebilir. Dekorasyonda özellikle üstüne düştüğü renkler kırmızı, bordo ve siyah tonlarıdır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>