>

DEKORASYON

Boyner'de Casa Club keyfi...

Boyner Mağazaları ev reyonları özel markası Casa Club, Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile sadelik ve şıklığı evlerinize taşıyor!

 
   
 
 
     
Modernliğin, sadelik ve şıklıkla birleştiği mekanlarda, vazgeçilmez marka haline gelen Casa Club, ev tekstili ürünlerinden sofra ve banyo takımlarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesini Boyner müşterilerinin beğenisine sunuyor.


Casa Club reyonları içerisinde yer alan Yaşam Alanları Grubu, Sofra, Banyo ve Yatak Odası Grupları’nda, renk ve desenler her sezon değişiyor. Yeni sezonda; desen ve modellerde doğayı kaynak seçen Casa Club markalı ürünlerde, sade ve yalın çizgiler göze çarpıyor.


Sonbahar renklerinin uyumu; yatak örtüleri, nevresim ve banyo takımları üzerindeki desenlere yansıyor.


Diğer taraftan, günlük yaşam içinden çizgiler ve desenler taşıyan yemek takımları, masa örtüleri, salonların vazgeçilmez aksesuarı olan mumlar, vazolar, resim çerçeveleri ve yastıklar hem kullanışlı hem de dekoratif olma özellikleriyle koleksiyonu tamamlıyorlar.


Casa Club, yatak odası ve banyo gruplarında, canlı renklerden vazgeçmek istemeyenleri, yeşil, gri, kırmızı, pembe kiremit, mavi, petrol, beyaz, orkide, kahve, bej ve ekru renklerinde çift-tek kişilik nevresim, yatak örtüsü ve havlu takımları ile buluştururken; yatak odalarında değişik ve şık bir çizgi yaratmak isteyenlere ise özel işlemeli ve desenli yatak takımları sunuyor.

Casa Club sofra grubunda ise, günbatımından yansıyan renk ve desenlerin izlerini taşıyan yemek takımları, masa örtüleri ve masa üstü ürünlere ait mix&match grupları ise şık ve modern sofralar için vazgeçilmez ürünler olmaya aday görünüyor.


Casa Club 2004 İlkbahar/Kış Koleksiyonu’nda yer alan tüm ürünler, sadelik ve şıklığın en güzel örneklerini oluşturuyor.

www.boyner.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>