>

DEKORASYON

Dekorasyonda Bir Devrim; Duvar Sticker’ları!

Mevcut dekorasyondan bunaldıysanız binbir çeşit duvar sticker’ları sizi bekliyor. (COSMO GALERİ)
 
   
 
 
     

Her zevke ve hayal gücüne göre kolaylıkla her yerde bulunabilen hale gelen duvar stickerları bu sezonda da yine yaşam alanlarında köklü değişiklikler yapmak isteyenler için ilk sırada geliyor…

Evinizde köklü bir değişiklik yapmayı göze alamıyorsanız, bir yandan da mevcut dekorasyondan bunaldıysanız, çok ekonomik olan ve pratik uygulaması ile duvarlarınızı süsleyecek binbir çeşit duvar sticker’larını öneriyoruz.

Mutfakta, salonda, yatak odasında, banyoda aklınıza gelebilecek her köşe de, kolonda, çıkıntıda uygulayabileceğiniz bu neşeli etiketlerle mekandaki tüm havayı bir anda değiştirebilirsiniz. Böylece evin tüm dekorasyonunu değiştirmek için meşakkatli bir çalışma yapmanıza gerek kalmadan, yeniliği yaşayarak kendinizi şımartabileceksiniz!

Hemen hemen artık tüm büyük dekorasyon mağazalarında rastlayabileceğiniz bu dekoratif yapışkanlar oldukça bol ve farklı çeşitleri ile seçim konusunda sizi biraz zorlayabilirler… Bu yalın ve şık sticker’ları mekandaki eşyalar ile birlikte kullanarak farklı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Sabah uyandığınızda nasıl bir hayal dünyasında uyanmak istiyorsunuz? Dekoratif planı hazırlayın; yatak odanızdaki duvarı hemen hayalinizdeki gibi yapmaya başlayabilirsiniz. Odanızda yaratmak istediğiniz dünyayı kendi elleriniz ile oluştururken ortaya çıkan tabloya bayılacaksınız…

Yemek masanızın olduğu yeri, iştah açtırıcı ya da muhabbetinize daha da neşe katacak motiflerle süsleyerek sofranızdaki huzuru desteklemeniz mümkün!

Salonda televizyon üniteniz yok ve televizyonunuz bomboş bir duvarın önünde yer alıyorsa, duvar sticker’ları ile arkasında oluşturacağınız tablo, mekanı çok daha sıcaklaştıracaktır!

Çok çeşitli alanlarda farklı ambiyanslarla boyut karmaşası yaratarak stil sahibi mekanlar yaratmak sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış durumda…

Yeni nesil duvarlar yaratarak evinize bahar tazeliğini getirin…

İŞTE MUHTEŞEM DUVAR STICKER ÖRNEKLERİ:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>