>

DEKORASYON

DNA’nızdan Bir Portre Hayal Edin!

Hiçbir benzeri olmayan sadece size özel ve sizin…
 
   
 
 
     

İnsanları birbirinden ayıran en önemli özellikleri DNA’larıdır. Peki, sizi siz yapan bu şifreleri artık evinizin, ofisinizin duvarında görmek istemezmisiniz? Ya da çok sevdiğiniz insanlara, hazır yılbaşı ve kısa bir süre sonra da yaklaşan sevgililer gününde böylesine eşsiz bir hediye vermek sizce nasıl olur?

Başınızı döndürecek bu sanat eseri kıvamındaki eşi benzeri olmayan tablolar çok deneyimli bir kadronun elinde oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanıyor. Bu farklı çalışmayı Dünyada iki yerde gerçekleştiriyorlar. Bunlardan biri Kanada diğeri ise İngiltere.

• Bu sıra dışı ve ilgi çekici tablolara sahip olmak isteyenler öncelikle www.dnartist.com web sitesine girip, adım adım portrelerinin kaç kişilik olmasını istediklerini, boyutlarını, renklerini, isim ve diğer bilgilerini girip sipariş veriyorlar.

• Sonrasında onlara gönderilen yanak içinden basit ve acısız hücre örneklerini almalarını sağlayacak svap kiti gönderiliyor.

• Bu teknik çok zararsız olduğu için yeni doğmuş bebeklerde dahi yapılabiliyor.

• Bu kiti uyguladıktan sonra tekrar DNAartist’e bu kiti bir zarf içerisinde yolluyorlar. Ve hemen laboratuar ve tasarım stüdyosundaki çalışmalar başlıyor.

• Bu eşsiz tablolar 4 kişiliğe kadar, tercih edilen ebatlarda yapılabiliyor. Ayrıca 30 ayrı renk alternatifine ve farklı uygulamalara sahip. Yani evinize ya da ofisinize hakim olan renk tonlarını tercih etmek ya da hediye edeceğiniz kişinin zevkine uygun bir DNA tablosu tasarlatmak sizin elinizde.

• En önemlisi de oluşturulan bu şaheserlerin renkleri 100 yıllık garanti kapsamında.

Bu kişiye özel DNA portreler New York modern sanat müzesinde en çok satanlar arasında. Sadece size özel, sizin şifrenizi anlatan bu tasarım harikaları muhteşem bir dekoratif alternatif olarak aklımızdaki yerini almış durumdalar.

Ayrıntılı bilgi için: www.dnartist.com sitesini ziyaret edebilirsiniz

İŞTE HARİKA TASARIMLARLA DNA TABLOLAR…
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>