>

DEKORASYON

Doğayı Evinize Taşıyarak Duvarınızda Bir Hikaye Yaratın

Bir dönüşüm içinde olan ve tabiatın tüm güzelliklerini içinde bulunduran Doğa, her yıl olduğu gibi 2013 trendlerine de yön veriyor.
 
   
 
 
     

Doğanın canlı ve pastel renklerini bir arada tutan Naturel teması dingin ve huzurlu atmosferi ile öncü dekorasyon trendleri arasında yerini alıyor. Ressam ve tasarımcı Emre Ertürk imzası ile Polisan DECOART Naturel Serisi, doğa tutkunlarını bekliyor.

Tasarımları ile konuşulan eserlere hayat veren dünyaca ünlü tasarımcı ve ressam Emre Ertürk, Polisan Boya için hazırladığı özel koleksiyonda, tuvallere ve vazgeçilmez çantalarına attığı imzasını, çizgisinin dışına çıkararak duvar motiflerine de yansıtıyor.

Doğanın içinden gelen canlı tonlar, gerçekçi çizgiler ile birleşiyor ve Naturel akımına hayat veriyor. Naturel serisi; güzelliği sembolize eden vahşi orkide, ev huzuruna atıfta bulunan kedi, hayatın güzel sürprizlerini müjdelediğine inanılan uğurböceği, doğanın gülücüğü çiçekler, rengarenk kanatlarıyla uçuşan kelebekler, zarafeti, gücü ve egzotik tüyleriyle hoş bir görüntüsü olan tavus kuşu motiflerinden oluşuyor.

Polisan Boya ile birlikte gerçekleştirdiği özel iş birliği ile Emre Ertürk DECOART izlerini duvar motifleri ile birleştiriyor. Emre Ertürk DECOART Naturel motifleri ile evinizi çoook çekici bir ortama dönüştürebilirken, ofisinizde doğadan gelen canlı renklerle hareketli bir atmosfer yakalayacaksınız. DECOART duvar motiflerini uygulamak ise çok basit, zevklerinize uygun duvar motiflerini dilediğiniz Polisan Boya satış noktasından satın alabilir ve evinizde uygulayabilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>