>

DEKORASYON

Evinizi tamamlayan detaylar

Broderi Narin, tül ve perdede günümüz trendlerini yansıtan zengin çeşitlerini, Broderi Narin Fabrika Satış Mağazası’nda müşterilerine sunuyor.
 
   
 
 
     
1923’ten beri, üç kuşaktır Türkiye’de tül ve perde modasına damgasını vuran Broderi Narin, günümüz tüketicisinin farklı zevk ve beklentilerine yanıt veren 3000’e yakın deseni, zor beğenenler için tek çatı altında sunuyor.


Broderi Narin’in, Bağcılar Taşocakları Caddesi üzerindeki merkezinde hizmete açtığı 1000 metrekarelik fabrika satış mağazasında, 2007 Bahar-Yaz Koleksiyonları’nın yanı sıra, Avrupa, ABD ve Uzakdoğu pazarlarında rağbet gören desenlerinden oluşan ihraç fazlası ürünler de yer alıyor. Renk ve desen çeşitliliği ile müşterilerine görsel bir şölen sunan mağazada, dünyaca ünlü diğer markaları taşıyan ithal ürünler de bulunuyor.


Broderi Narin’in fırsat reyonlarında ise geçmiş sezon ürünlerinden oluşan tül ve perde çeşitleri de kaliteli ve ekonomik çözüm arayanlar için fiyat avantajı sağlıyor. Broderi Narin Fabrika Satış Mağazası’nda, ayrıca, kredi kartıyla 12 aya kadar taksitle de alışveriş yapılabiliyor.

İletişim detayları www.broderinarin.com.tr adresinde.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>