>

DEKORASYON

Evlerde Koleksiyon çizgisi

Koleksiyon gerek tasarım anlayışı, gerekse üretim kalitesiyle, modern yaşam konseptini tercih edenler için farklı alternatifler sunuyor.
 
   
 
 
     
Yalın ve ferahlığı vadeden mekanlar için tasarlayan Koleksiyon, yeni çizgisiyle, günümüz ev kültürünün karakterini belirliyor. Çoğunluğu Faruk Malhan imzası taşıyan tasarımlar , bir evde ihtiyaç duyulan tüm detaylar düşünülerek yaratılmış.

Japonya’ da çok temiz sularda yetişen su bitkisi anlamına gelen Junsai, derinin yarattığı seçkin ve farklı etki üzerine kurgulanan Tramuntana yatak yeni Koleksiyon parçalarından sadece birkaçı. İtalyan ve iskandinav tasarımcılarla işbirliği de bu Koleksiyon’a farklı bir dil katıyor.Episode, Tam Tam, Opera başta olmak üzere birçok kanepe modeli, kişisel zevklere uygun olarak yine Koleksiyon tasarımı kitaplık, sehpa, yemek takımları ile rahatlıkla kombine ediliyor.

Ürünlerin sunduğu model seçeneklerinin yanısıra farklı ölçü,renk ve malzeme tercihlerine getirdiği çözümler, bu ürünleri özel kılıyor.Koleksiyon tasarımlarını daha yakından tanımak için, İstanbul Sarıyer merkez showroomunu ve Etiler, Göztepe, Kozyatağı’nda bulunan bayilerini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Koleksiyon’ un Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere Türkiye’ nin dörtbir yanında 15 bayisi bulunuyor.

Koleksiyon
Tel: (0212) 223 13 20
Fax: (0212) 299 17 45
www.koleksiyon.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>