>

DEKORASYON

Frank Koltuk bu yılın konforu

B&T Design’ın vitrini, her zaman tasarımda değişen eğilimlerin aynasıdır. Bu yılın parlayan ürünlerinden Frank Koltuk, adeta konforun özel tasarımdaki yeni yorumu.
 
   
 
 
     

Alp Nuhoğlu imzalı modelde, ayağınızı uzatıp kahvenizi yudumlarken, şık bir tasarıma sahip olmanın ayrıcalığını hissedin…

Masa, sandalye, koltuk modellerine, özgün çizgisini taşıyan kitaplıklar ve sehpalar da ekleyen B&T Design, değişen showroomu ve iddialı modelleriyle, büyük beğeni toplayacak. Yeni bir yaşam kurgusu sloganıyla yaratılan koleksiyonlar, yaşam alanlarına farklılık, kalite ve konfor katacak özel modellerle oluşturuldu. Şirketin, dünyanın en ünlü tasarımcılarıyla yarışan çizgisi giderek olgunlaşırken, yeni malzemeler ve genişleyen satış organizasyonu ile B&T Design, 2007’nin en dikkat çeken tasarım markası olmaya aday.Tasarıma ilgi duyanların daima göz atmak ihtiyacı duyduğu, B&T Design vitrinlerindeki yeniliklerden biri ise Frank Koltuk. Zevkli çizgisiyle dikkat çeken bu model, otururken yaşanabilecek rahatlığa dair yeni bir yorum içeriyor. Ayağınızı uzatabileceğiniz özel parçası ile, bir tasarımın verebileceği en büyük konforu sunan Frank Koltuk, farklı kombinasyonlarla şekillenebiliyor. Arzuya göre, tekli, ikili, üçlü kullanılabilen ürün, büyük mekanlarda oldukça geniş kanepelere dönüşüyor. Kullanımda özgürlük sağlayan model, otel ve büyük projeler için de ideal.


İkili Frank koltuğun fiyatı, 3500 YTL + KDV.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>