>

DEKORASYON

Gaggenau Sınır Tanımıyor!...

Gaggenau, Red Dot Ödülleri’nde bir yıldız gibi parlıyor.
 
   
 
 
     

Tasarım üstadı olarak bilinen marka Gaggenau, yaratıcılık, tasarım, yenilikçilik alanında en zorlu ve saygın uluslararası yarışmalardan biri olan Red Dot Ödülleri’nde bu konunun üstadı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Gaggenau’nun 14 ürün ile katıldığı yarışmadan 13 ürünü ödül alarak rekor kırdı. Tam otomatik espresso makinesi ve BM 270 mikrodalga fırınlar, Gaggenau’nun ödüllü ürünleri arasında öne çıkıyor.

Bu yılki Red Dot Ödülleri’nde Gaggenau, adeta ödül törenine damgasını vurdu. Gaggenau’nun 14 ürün ile katıldığı yarışmada, 13 ürününe, sahip olduğu yüksek tasarım kalitesi ile ödül verildi. Red Dot ödüllü Gaggenau ürünleri arasında, CM 250 tam otomatik espresso makinesi, 200 serisi ankastre fırınlar ile mükemmel uyum sağlayan BM 270 mikrodalga fırınlar ön plana çıkıyor.GAGGENAU CM 250 İLE KAHVE KEYFİ BİR BAŞKA

Sütlü kahveden cappucinoya, latte macchiatiodan espressoya dilediğiniz kahve çeşidini hazırlayabilen CM 250, evin baristası gibi çalışıyor. Sunduğu lezzetlerle damak zevkine, mükemmel tasarımıyla da göz zevkine hitap ediyor. Taze kahve çekirdeklerini incecik bir toz haline getirirken, neredeyse hiç ses çıkarmayan üstün nitelikli seramik mamul diskli değirmeni yaratan yenilikçi teknolojisi ile de çok ayrıcalıklı.GAGGENAU’NUN PROFESYONEL SOĞUTMA VE ISITMA DÜNYASI DA ÖDÜL ALDI

Tam entegre Gaggenau RC 289 Vario soğutucu da, transparan materyallerin ve mükemmel LED iç gövde aydınlatmasının kullanımının yanı sıra soğutma bölgesindeki standart yiyecek servisi kaplarının yenilikçi entegrasyonu ile Red Dot Ödülü’ne layık görüldü. RC 289, gıdaların nasıl saklanması ve korunması gerektiği konusunda profesyonel bir çözüm olarak, ev kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunuyor. Ayrıca, Vario 200 buzdolabı serisinden RS 295 ürünü, Gaggenau tarafından yaratılan Coanda teknolojisine sahip AI 280 ada davlumbazı ile 76 cm genişliğindeki 200 serisi fırın ve cam arkası alüminyum renkli buharlı fırını da Mansiyon Ödülü’ne hak kazandı.

(*) RC 289 Vario Soğutucu, AI 280 Davlumbaz ve 200 serisi fırın şu anda Gagggenau bayilerinde bulunmaktadır. Diğer ürünler yıl içerisinde bayilerimizde olacaktır.

www.gaggenau.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>