>

DİĞER HABERLER

Babama ne alacağım diye düşünmeyin!

Türkiye'nin lider portalı Mynet.com, 15 Haziran Babalar Günü'nde, babalarına hediye seçmekte zorlananlar için çeşitli alternatifler sunuyor.
 
   
 
 
     
BABALAR GÜNÜ İÇİN BİNBİR HEDİYE SEÇENEĞİ MYNET.COM'DA!

Özel kampanyalarıyla Mynet, Babalar Günü'nde kullanıcılarına babalarını mutlu
etmenin en güzel yollarını gösteriyor.

Mynet.com'dan Babalar Günü'ne Özel Seçenekler
Mynet.com, Babalar Günü özel sayfasında, babalarına en özel hediyeyi bulmak isteyenlere geniş bir yelpaze sunuyor. Cep telefonundan bilgisayara kadar
herşey elinizin altında babanız için seçilmeyi bekliyor. Mynet.com'da Babalar Günü özel hediye önerilerinin yanısıra babanızla gidebileceğiniz keyifli mekan alternatifleri, kültür sanat aktiviteleri, annelere duyguları aktaracak özel e-kartlara kadar pek çok seçenek sizleri bekliyor.

Mynet Alışveriş Servisi, 20 farklı kategoride sunduğu 150 binden fazla ürün ile farklı hediye seçeneklerini birarada değerlendirmek isteyen babasını seven tüm kalplere hitap ediyor. Ziyaretçiler, Mynet.com'dan güvenli bir alışveriş yaparken, birden fazla e-ticaret sitesinde yer alan ürünleri bir arada görebiliyor, fiyat karşılaştırması yapabiliyor.

Mynet.com sayesinde Arena, Baskuda, YKM, E-store, E-bebek, Çiçek Gönder, Infronic, Kozmetikpazar, Natureworks, Lebriz, Weblebi, Sporx, Teba, Yeni Çizgi,
Züreyfa Siberstore, Data Bilgisayar gibi birçok firmanın ürünlerini, fiyatlarını ve indirimlerini birarada görmek mümkün.

Babanızı bu özel günde mutlu etmek için Mynet.com'a girmek yeterli. Tek bir hareketle Mynet.com'un seçkin hediye seçenekleri karşınızda. Size kalan ise
sadece seçim yapmak.

Türkiye'nin lider portalı Mynet.com Alışveriş, Babalar Günü'nde en güzel ve en özel hediyeleri ile liderliğini bir kez daha kanıtlayacak.

Alexa.com verilerine göre dünyada en çok ziyaret edilen ilk 400 site içerisinde tek Türk portalı olarak yer alan Mynet 3,5 milyona yaklaşan üye sayısı ve aylık 150 milyon sayfa gösterimi ile Türkiye'nin lider portalıdır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>