>

DEKORASYON

Günseli Kato'dan “O’NA” koleksiyonu

Ünlü Ressam Günseli Kato ve özel tasarımın başarılı markası B&T Design, Sevgililer Günü’ne özel bir projede buluştu.
 
   
 
 
     
İlk kez, sanat ve tasarım, bir koleksiyonda buluştu. B&T Design için hazırlanan “O’NA” isimli 20 parçalık koleksiyon, Günseli Kato tarafından tek tek resimlenen şık sehpalardan oluşuyor.


Kadın ve erkeği simgeleyen 2’li setler, 14 Şubat’ta satışa sunuldu. Tasarımlar, bordo, beyaz ve altın renkleriyle, aşkın yaşandığı her mekana çok yakışacak.

Ünlü Ressam Günseli Kato ve özel tasarımın başarılı markası B&T Design, Sevgililer Günü’ne özel bir projede buluştu.


Geçtiğimiz aylarda Çırağan Sarayı’nın içinde bir müze-mağaza açarak, mobilya, obje, aksesuar tasarımlarını sunan Günseli Kato, modern ve yaratıcı çizgisini çok beğendiği için, B&T Design’a özel bir koleksiyon hazırladı.


Sadece 10 çift sehpadan oluşan bu özel koleksiyon, 14 Şubat’ta satışa sunuldu. B&T Design’ın Maslak’taki yeni showroomunda sergilenen ürünlerin çoğu, daha tanıtımı yapılmadan alıcı buldu.


“O’NA” isimli koleksiyon, kadın ve erkeği simgeleyen 2 farklı boyda sehpadan oluşuyor. Birbirini tamamlayan resimler, adeta birbirine benzemeyen iki insanın aşkla bir araya gelişini simgelemekte… Günseli Kato’nun resimdeki ustalığını yansıtan sehpalar, sanatçının özel mührünü de taşıyor. Bir sanat eseri niteliği taşıyan ve birbirinden farklı resimlerle tasarlanan ikili setler, bordo, beyaz ve altın renkleriyle, aşkın zerafetine yakışır güzellikte. B&T Design’ın genel çizgisine uygun olarak bütün mekanları tamamlayabilecek şık tasarımlar, her mevsim aşık çiftlere hitap ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>