>

DİĞER HABERLER

Philips 52x CDRW’lar 10 Adet Philips CD-R Hediyeli!

CD teknolojisinin yaratıcısı Philips’in 52x yazma, 24x tekrar yazma ve 52x okuma performansına sahip CD yazıcısı, 10 adet Philips boş CD-R hediyesiyle satışa sunuluyor.
 
   
 
 
     
CD teknolojisinin yaratıcısı Philips’in 52x yazma, 24x tekrar yazma ve 52x okuma performansına sahip CD yazıcısı, bilgisayarınızdaki dosyaları ve arşivinizi kaliteli bir kayıt ile saklayabilmeniz için 10 adet Philips boş CD-R hediyesiyle birlikte satışa sunuluyor.

İlk defa CD Yazıcı sahibi olacakların, sürücüyü kolayca kullanmasına imkan veren ürün, her türlü CD kayıdının yaratılmasına olanak sağlayan Nero yazılımı ile birlikte geliyor. Kullanıcılara kurulum prosedürü boyunca adım adım video rehberliği sağlayan benzersiz ve interaktif bir CD, PCRW5224K’nın kurulumunu hızlı ve kolay hale getiriyor. Kapsamlı kurulum yazılımı ayrıca özel ayarlar, ayarlı kayıt ve ana sisteme tekrar yazma performans desteğini de içeriyor.

Philips markalı PCRW5224K dahili sürücü, hızlı kurulum kılavuzu ve interaktif kurulum yazılımı, Ahead’in Nero CD kayıt yazılımı, ses kablosu, kurulum vidaları ve boş bir CD-R diskten oluşan tam bir kit olarak satışa sunulmaktadır.

Philips 52x CD Yazıcısına 10 adet Philips boş CD-R hediyesi ile birlikte sahip olmak için seçkin bir bilgisayar mağazasına giderek sarı kampanya etiketine sahip bir Philips CD Yazıcı sormanız yeterli.


Detaylı bilgi için
www.philips.com.tr
Tüketici Danışma 0800 261 33 02


Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>