>

DEKORASYON

Kale’nin Eternal Serisi Banyolarda Sonsuz Mekân ve Zaman Yaratıyor!

Banyolarda birbirine uyumlu modüler sistemler...
 
   
 
 
     

Banyoların şık göründüğü kadar ihtiyaçlara da cevap vermesi gerektiğinden yola çıkarak Eternal serisini üreten Kale, kullanılan alanın boyutlarına ve birbirine uyumlu modüler sistemler sayesinde banyolarda sınırları kaldırıyor.

Kale, alışılmışın dışında estetik seçeneklerle sunduğu Eternal serisinde, banyolarda tam kontrol sağlayan Wellness Touchpad ve daha birçok yenilik sunuyor.

Bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirilen seri, birbirine uyumlu modüllerle estetik devamlılık hissi uyandırıyor. Zengin ürün ve malzeme çeşitliliği ile mimarlara sistem çözümü sunan Eternal, hayatı kolaylaştıran pratik çözümler üretiyor.

Sade ve zamana ayak uyduran tasarımıyla Eternal serisi, fonksiyonelliği estetikle harmanlıyor. Büyük ve küçük ölçekli banyolar için farklı ebatlarda ürün önerebilen Eternal, banyolarda köşe ve duvar kenarları gibi hiç kullanılmayan alanları işlevsel hale getiren yan bench dolabı, modüler kullanımı sayesinde sıra dışı ve konforlu bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Klozet ve bidenin, mobilya ile birleşimiyle ortaya çıkan klozet + mobilya ve bide + mobilya modülleri, sıra dışı görüntüsünün yanında konforlu bir kullanım sunuyor. Mobilyalı klozetler çizgisel devamlılık hissini banyonun bütününe yansıtarak, işlevselliği ve tasarımı kusursuzca birleştiriyor.

Geniş dolap üniteleri, lavabo altı dolabı ve çekmeceli bench modülleri sayesinde Eternal, geniş depolama alanı sağlıyor. Eternal özel tasarım kabin, geniş kullanım alanı ile duş keyfini artırırken, şeffaf cam görüntüsüyle banyoya ferahlık katıyor.

WELLNESS TOUCHPAD İLE BANYOLARDA YENİ DÖNEM

Dokunmatik dijital kontrol paneliyle, programlanması ve kullanması son derece kolay olan klozet ve bideler, daha önce hiç yaşanmamış banyo deneyimi sunuyor. Klozet ve bideye bağlı dokunmatik ekran kontrol panelinden, klozet taharet suyu sıcaklık ve debi ayarının yanı sıra, bide ön ve arka taharet suyu sıcaklık ve debi ayarı yapılabiliyor. Cromateraphy – Klozet mobilyasının altına yerleştirilen LED aydınlatmalar sayesinde istenilen renkte aydınlatma olanağı sunuluyor. Ayrıca Aromateraphy: Aromatik koku kartuşu - Touchpad üzerinden banyonun güzel kokmasını sağlıyor. Müzik oynatıcı, radyo seçeneği bulunan sistemde, bluetooth bağlantısı ile cep telefonu, MP3 player gibi diğer cihazlardan da müzik dinleme seçeneği sunuluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>