>

DEKORASYON

Kelebekten Harika Mutfaklar!

Kelebek kadınların mutlulukla göz gezdirdikleri, konforla işlevselliği bir arada yaşatılan mutfaklara imza atıyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Kelebek kadınlarla birlikte mutfağa adım atan, kimi zaman uzun vakitlerin geçirildiği kimi zaman da keyifli sohbetlerin yapıldığı mekanlar hazırlıyor.

Daha fonksiyonel, daha ergonomik, gerektiğinde daha ekonomik, üretim ve görüntü kalitesi dünya standartlarına daha uygun mutfakların; "yeni sistem
mutfakların" kapılarını açıyor.

Yeni sistem mutfakları tasarlarken, en basit bağlantı elemanından en son uygulanan dış aksesuarlara kadar tüm yan ürünleri yeniden ele alıp, gelişen teknolojileri de inceleyerek, sistemlerini doğru yere oturtacak ürünleri müşterilerine sunuyor.

Tüm ünite ölçülerini gözden geçirerek, ergonomiye uygunluk açısından gerekli revizyonları gerçekleştirip; dışarı çekilebilen kızaklı raflar, artan baza yüksekliği, farklı üst dolap yükseklikleri gibi yeniliklere imza atıyor.

Ürünlerin fonksiyonelliğini arttırmak, mutfakta her cm3 hacmin doğru kullanımını sağlamak üzere, yeni tel sepet sistemlerini, yeni mekanizmaları hayata geçiriyor.

Görsel anlamda farklı beğenileri göz önüne alarak, yeni kapak yüzeylerini ürün skalalarına ekliyor.

Masif kapakları farklı bir ürün kategorisi olarak kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Tüm gövde yüzeyleri yenileyerek, kapak yüzeylerine uyum sağlayan gövde renklerini üretimine alıp, yeni cam kapaklar, yeni kulplar, alüminyum baza ve ayak sistemleri, yeni dolap içi aksesuarlarla mutfaklardaki görsel zenginliği ve fonksiyonelliği arttırıyor.

Kalite/fiyat dengesi son derece düzgün oturmuş, yepyeni bir mutfak sistemini Kelebek Mutfak mağazaları aracılığıyla piyasaya sunuyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>