>

SAĞLIKLI YAŞAM

Kişisel gelişimde en hızlı adımı atın...

Mind & Heart Academy, düşüncelerinizi ve davranışlarınızı yeniden programlama gücü veren bir çalışma atölyesi düzenliyor.
 
   
 
 
     
Kişisel gelişim, etkili iletişim ve Nöro-Linguistik Programlama (NLP) gibi konularda uzman ve tanınan eğitimcilerle hizmet veren Mind & Heart Academy, katılımcılara düşüncelerini ve davranışlarını yeniden programlama gücü veren bir çalışma atölyesi düzenliyor.

MHT (Mind & Heart Techniques), çalışma atölyelerinde, NLP, EFT ve hipnoz gibi pek çok teknik birlikte kullanılıyor. MHT, kişileri sınırlayan ve kişilerin değiştirmek istedikleri tüm olumsuz davranış ve inançlardan hızlı ve kalıcı bir şekilde kurtulmalarını ve değişim/dönüşüm geçirmelerini sağlayan bir program. Bir başka deyişle MHT, bilinçaltının gücünü kullanarak insanların sahip oldukları sorunlardan ya da istemedikleri davranışlarından kurtulmalarına olanak tanıyor.

MHT çalışma atölyelerinde kilo verme, sigara bırakma, panik atak, depresyon gibi sorunlar, her türlü kaygı ve endişe kolaylıkla ve kalıcı olarak gideriliyor.

MHT Çalışma Atölyeleri Nasıl Uygulanıyor?
MHT çalışma atölyesine, 1 psikolog ile 2 NLP eğitmeni ve danışmanı aynı anda katılıyor ve katılımcılarına değiştirmek istedikleri davranış ya da durum ile ilgili gerekli tüm teknikleri uyguluyor. Atölyelerde pek çok teknik, ihtiyaca göre birlikte kullanılıyor. Atölye öncesinde katılımcının sorunu net olarak belirleniyor ve bu sorundan kurtulmasına yönelik gerekli tüm teknik ve uygulamalar atölye esnasında uygulanıyor. Hafta sonu iki tam gün süren atölyeler sonunda katılımcılar, hedeflerine ulaşıyor. Çalışma atölyeleri, 8-10 kişiden oluşan küçük gruplar halinde gerçekleşiyor.

- Cinsel sorunlar % 89
- Kilo verme % 75
- Sigara bırakma % 68
- Panik atak % 88
- Depresyon % 90
- Mutsuzluk % 95
- Her türlü kaygı ve endişe % 78
- Fobi tedavisi % 91
- Konsantrasyon bozuklukları % 67
- Yas terapisi %76
- Alerji tedavisi % 75
- İlişki terapisi % 73
- Aşk bağımlılığı % 90
- Sahne korkusu % 95

gibi pek çok sorun ağırlıklı olarak NLP tekniklerinin uygulandığı MHT çalışma atölyeleri ile kolaylıkla ve kalıcı olarak düzeltilebiliyor.

Psikolog-Sosyolog Derya Öztürk

Ayrınyılı bilgi için:
www.mind-heart.com
Tel: 0-212-278 71 48 pbx

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>