>

MODA - STİL

İş İnsanı Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın Tercihi: Katerina Ekşioğlu

Eşsiz çizgileriyle tasarımlarına hayat veren Katerina Ekşioğlu, şıklığı ve güzelliği harmanladığı tasarımlarıyla başarılı iş insanı Evrim Kırmızıtaş Başaran’ında favorisi oldu.
 
   
 
 
     

Şık ve özel tasarımları ile moda dünyasında kendi adından bahsettiren ve emlak sektörünün tanınan isimlerinden Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın da favorisi olan Katerina Ekşioğlu markası tasarımlarında zarifliği ön plana çıkarmasıyla moda, giyim sektörünün öncülleri arasında yer alıyor.

Tasarladığı her bir tasarıma kendi bakış açısını katan ve sürekli daha da özgün parçalar tasarlayan Katerina Ekşioğlu, yarattığı her bir parçada kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Başarılı emlak girişimcisi Evrim Kırmızıtaş Başaran ise Katerina Ekşioğlu markasının bu özelliğinin kendisini çektiğini ifade ediyor.“Kalk, giyin, göster ama asla parlamaktan vazgeçme!”

Katerina Ekşioğlu tarafından tasarlanan her bir parçanın kendisi için çok büyük bir anlama sahip olduğundan bahseden emlak girişimcisi Evrim Kırmızıtaş Başaran, Katerina Ekşioğlu parçalarını her giydiğinde kendini daha rahat ve şık hissettiğinden bahsediyor. Sloganının; “Kalk, giyin, göster ama asla parlamaktan vazgeçme!” olduğundan bahseden Başaran, Katerina Ekşioğlu’nun tasarımları içinde düşüncelerini şöyle aktarıyor; “Şıklık beni giydiğim kıyafetler ve bedenim ile tamamlayan, görenlerin gözünde eskimeyen bir güzelliktir. Katerina Ekşioğlu koleksiyonları kendimi içinde en mutlu hissettiğim ürünler olduğu için tercih ediyorum. Her alanda ve her ortamda kendi yıldızımın parlaması gibi ışıltı ve parıltı kattığı taş işlenmiş tasarımları ile birleştirilmiş olan ürünlerini seçiyor ve beğeniyorum. Kendime olan özgüvenimin taşıdığım kıyafetler ile özdeşleşmiş olması kendimi çok daha iyi hissettiriyor. Bana özel üretilmesi, kimsede olmayan ve yalnızca benim taşıdığım, beni yansıtan yaratıcı tasarımlar olduğu için çok beğeniyorum.”

Katerina Ekşioğlu markasının ilkbahar ve yaz kreasyonu ve diğer koleksiyonlarını incelemek için  https://katerinaeksioglu.com/  adresi ziyaret edilebilir.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>